Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale, ja nie uprawiam seksu.... od pazdziernika. boje sie, ze zaszlam przez petting Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymajcie mnie Laughing Ile można Ci tłumaczyć ze nie jesteś w ciąży?

Nie powtarzaj tego samego pytania w kółko. Przeczytaj regulamin forum!!!

NIE JESTEŚ W CIĄŻY Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 12:32 am    Temat postu: jaki jest procent ze moze dojsc do zaplodnienia??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pare dni temu z moja dziewczyna uprawialem petting no i wlasnie nie jestem pewien czy byla to sperma czy prejakulat ale nie doszlem do konca a cos wyplynelo mi z czlonka. a stosunku nie bylo tak za bardzo bo sie balem bez zabezpieczenia i moze do 3cm wlozylem pare razy tylko i nie wiem wlasnie czy nie wtedy jak juz to mialem na penisie ale napewno dotknolem tam nim Sad(( byly to jej dni plodne wedlug kalendarzyka przez co obawiam sie jeszcze bardziej o nas:((( prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam

--Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A doszedłeś?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie..dobre pytanie..ale z tego co kolega pisał wyzej wychodzi na to ze nie..

jesli jest inaczej to migiem do ginekologa po tabletke "po"..;/

Dodano po 18 sekundach:

dni płodne to nie zabawa. sama nazwa wskazuje ze nie sa bezpieczne prawda? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Trzymajcie mnie

trzymam Cie Razz

Janinka jak mozesz byc w ciazy nie uprawiajac seksu? ile Ty masz lat ze masz taka niewiedze na ten temat...

setki razy wałkowane było ze w Twoim przypadku ciazy nie ma a Ty jak grochem o sciane Rolling Eyes

Dodano po 21 sekundach:

moze wolisz usłyszec ze jestes? Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj dzieci dzieci....

Cytat:
i wlasnie nie jestem pewien czy byla to sperma czy prejakulat ale nie doszlem do konca a cos wyplynelo mi z czlonka.


Chłopczyku a czy ty wiesz co to jest sperma i preejekulant? Potrafisz to rozroznic? chyba nie

Sperma jest to inaczej nasienie,
A preejekulant wydziela sie podczas podniecenia.

jesli nie bylo wytrysku nie ma ciazy koniec kropka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 2:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma to jak 5 stron z 10ciu zajmowac glupimi pytaniami o to samo.
Laska, odstawilas tabletki to normalne ze cykl nie bedzie taki regularny jak podczas brania tabletek, a tym bardziej gdy sie glupio nakrecasz. Masz paranoje, zamiast do ginekologa to lepiej pojdz do psychologa skoro wyniki badan to dla ciebie za mało...
ja bym juz dziewczyny nie spamowała, tylko pozostawila autorce pytania te odpowiedzi ktore sa, bo w kazdych jest prawda i to jej juz po jednej stronie powinno wystarczyc, ale to nie ja jestem moderatorem ;- )
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poszlam na jeszcze jedno hcg, jesli nie urosnie, to bede cierpliwie czekac na okres

Dodano po 56 sekundach:

trzymajcie za mnie kciuki, zeby wynik byl taki jak poprzednio...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka napisał:
trzymajcie za mnie kciuki, zeby wynik byl taki jak poprzednio...

wiesz co? ja trzymam, owszem. ale siebie żeby nie walić z rozpaczy nad Tobą głową w ścianę. choć w sumie... ale nie - szkoda mi ściany Razz

janinka napisał:
poszlam na jeszcze jedno hcg, jesli nie urosnie, to bede cierpliwie czekac na okres

powiem Ci tak: "z pustego i Salomon nie naleje"..
a urosnąć może Ci wszystko inne- ale na pewno nie bthcg .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 9 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group