Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Czy nasienie ma dobry wpływ na cere?] .....................

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudiusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W każdym razie jeżeli nie palisz i jeszcze trochę owoców - zwłaszcza cytrusów to smak spermy jest całkiem fajny Smile - więc jak już eksperymentujecie to może i ta uwaga sie przyda Wink[/quote]

wy serio ztym ze po owocach calkiem fajnie smakuje a co trzeba zrobic zeby laska wogule sie skusila zrobic "loda"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim nie zmuszac Wink niech sama do tego dojdzie Razz nie kazda to lubi wiec nie wiem jak to jest w Twoim przypadku Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic dodać nic ująć Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudiusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zmuszam mojej kobiety do tego, jestesmy juz razem 5 lat mamy dziecko juz i drugie w drodze a mnie ciekawosc zrzera jakie to uczucie bo jeszcze nigdy tego niedoznalem ale cuz najwyrazniej bede musial jeszcze jakies 10 latek poczekac

dzieki za rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klaudiusz moze ja to nie kreci Question Wink a probowałes pogadac? byc moze nie rozmawiacie o tym temacie ona mysli ze nie potrzebujesz tego doznania Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 9:27 am    Temat postu: Re: [Czy nasienie ma dobry wpływ na cere?] ................. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade napisał:
Witam, słyszałem nie raz że męskie nasienie jest dobre na różne dolegliwości skóry np trądzik itd.

Moja dziewczyna dostała na plecach jakiegoś uczulenia i ją wysypało czymś a`la pryszcze, czy nasienie może na to pomóc?

Nie wiem nigdy nie sprawdzałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group