Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Czy nasienie ma dobry wpływ na cere?] .....................

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:4af21e8c38="Paweł"][quote:4af21e8c38="Karolina86"]
w końcu to Twoje... Wink


Wiesz nie wszyscy faceci tak do tego podchodzą, zresztą z nimi to różnie bywa, dla mnie to troche dziwne ze chcą aby kobieta miałą sperme w ustach i nawet ją połkneła ale sami sie jej brzydzą itd. Dlatego uprzedziłem zę dla niektórych może być to szokiem Wink
całowałem sie z moją po ............... i zapach tego nie był fajny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początku wszystko jest dziwne i nie zawsze tak strasznie dobre jak to niektórzy mówią, nie palić, jeść owoce, być dobrze nawodnionym, w miare dobra kondycja fizyczna i smak sie zmienia Wink

A jeżeli nadal coś z tym będzie nie tak dla Ciebie, to jednak nie warto sie zmuszać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
całowałem sie z moją po ............... i zapach tego nie był fajny


Zapach i smak to indywidualna sprawa kazdego mezczyzny. Zalezy od diety i trybu zycia. Rzuc palenie nie jedz tlusto a zapach napewno sie poprawi.[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przecież nie pale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie staraj sie pić minimum 2 litry wody dziennie, najlepiej jak by była by to woda minteralna nie gazowana oraz dołączyć do diety jakieś cytrusy.

Pozatym my mówimy o ludziach nieco doświadczonych, jeżeli ona miała pierwszy raz przyjemność posmakować spermy to niedziw sie jej, ze mogło sie jej wydać to dziwne.
Trzeba troszkę czasu po prostu Wink

Nie zmuszaj ani nie wyśmiewaj, raczej zachęcaj od eksperymentowania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasjonat



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Czechowice-Dziedzice
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy sperma ma dobry wpływ na cere?? Nigdzie o tym nie czytałem ani nie słyszałem! Ale biorąc po uwagę skład nasienia to może coś w tym jest Smile
Sperma zawiera między innymi: sperminę która ma działanie przeciw zapalne, wit.C, prostaglandyny które łagodzą stany zapalne, różnego rodzaju lipidy które natłuszczają naskórek, cynk który ma zbawienne działanie na skóre Very Happy
Ale poza dobrocynnymi składnikami zawiera substancje trujące np.: putrescyne i spermidyne Exclamation

Ale spróbować nigdy nie zaskodzi Wink
pozdro Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nasienie wybiela zeby ^^
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaaa no i pomaga dla rozwijajacego sie płodu... Laughing wiec same plusy tego cuda


----edited by Yalissea
Jeżeli chcesz cokolwiek dopisac do swojego postu, korzystaj z funkcji "Edytuj".

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatka147



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja słyszalam ze sperma ma faktycznie jakieś wlaściwosci lecznicze i pielęgnujące. Kiedyś czytalam ze w juz dawnych czasach Cleopatra posługiwala się m.in tymi o to metodami dla utrzymania piękności. Moze warto sprobowac :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomko



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: rze
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

służe pomocąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group