Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[Czy nasienie ma dobry wpływ na cere?] .....................

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:53 am    Temat postu: [Czy nasienie ma dobry wpływ na cere?] ..................... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, słyszałem nie raz że męskie nasienie jest dobre na różne dolegliwości skóry np trądzik itd.

Moja dziewczyna dostała na plecach jakiegoś uczulenia i ją wysypało czymś a`la pryszcze, czy nasienie może na to pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno nie zaszkodzi Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:946466ccab="KOBIETA"]Napewno nie zaszkodzi Laughing
wiem że to niecodzienne pytanie ale pytam serio.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze o tym nie słyszałam, przyznam szczerze.. żeby sperma miała jakieś właściwości lecznicze, albo łagodzące.. nie pozostaje jednak nic innego jak wypróbować tej naturalnej metody Smile
Może coś w tym jest Wink

Napewno nie zaszkodzi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeciez powaznie odpowiedzialam. Przy takich przyjemnie naturalnych metodach nie ma sensu zwlekac z wyprobowaniem Wink
Nie wiem czy sperma ma wlasciwosci lagodzace. To po prostu bialko z dodatkowymi mikroelementami. Ze wzgledu na konsystencje wysychajac ma wlasciwosci sciagajace dla skory.
Podobno wybiela zeby Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze to zaszokowało mnie to Razz wygląda jak kolejny mit, ale w mitach jest zawsze ziarenko prawdy Wink

W każdym razie jeżeli nie palisz i jeszcze trochę owoców - zwłaszcza cytrusów to smak spermy jest całkiem fajny Smile - więc jak już eksperymentujecie to może i ta uwaga sie przyda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:

W każdym razie jeżeli nie palisz i jeszcze trochę owoców - zwłaszcza cytrusów to smak spermy jest całkiem fajny Smile



Pawle, skąd wiesz? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo eksperymentowaliśmy już tak kiedyś z dziewczyną, pozatym (uwaga, dla niedoświadczonych pewnie będzie to szok), sam ja kosztowałem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
sam ja kosztowałem Wink

w końcu to Twoje... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolina86 napisał:

w końcu to Twoje... Wink


Wiesz nie wszyscy faceci tak do tego podchodzą, zresztą z nimi to różnie bywa, dla mnie to troche dziwne ze chcą aby kobieta miałą sperme w ustach i nawet ją połkneła ale sami sie jej brzydzą itd. Dlatego uprzedziłem zę dla niektórych może być to szokiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group