Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można golić owłosienie łonowe??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toas182



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 10:20 pm    Temat postu: Czy można golić owłosienie łonowe?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam takie pytanko. Czy można ogolić całkowicie owłosienie łonowe?? Jaką właściwie spełnia ono funkcję??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spełnia role chronienia przed bakteriami.

Można je ogolic, przy przestrzeganiu higieny nie grozi to niczym Wink Jedynie trzeb dbać potem o to bo gdy zaczynają odrastać to kują Wink

Ale nie jest wcale jakoś niebezpieczne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Małgorzata Kot



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jessica20



Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gorzów Wlkp.
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że jednak można…np. ja depiluje sobie miejsca erogenne już od 3 lat i w niczym mi to nie przeszkadza. Natomiast mój narzeczony zaczął się golić jakiś rok temu gdyż stwierdzał że musi mi to przeszkadzać. Uznał, że jemu także byłoby nie smacznie. Very Happy Razz


----------edit by drapaka----------
Proszę pisać post małymi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można golić miejsca intymne, tylko pamiętająć o szczególnej higienie.
Bez włosków, narządy kobiece są narażone na większą ilość i szybsze dostawanie się bakterii do niej. Może jakieś kremy specjalne do depilacji miejsc intymnych?

Małgorzata Kot, dlaczego nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jessica20 napisał:
Natomiast mój narzeczony zaczął się golić jakiś rok temu gdyż stwierdzał że musi mi to przeszkadzać. Uznał, że jemu także byłoby nie smacznie. Very Happy Razz




i to się nazywa zdrowe podejście do tematu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jessica20



Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gorzów Wlkp.
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

--Freya--
zdrowy tryb zycia...oczywiscie musimy jakos sobie pomagac aby te zycie bylo zdrowsze.Razem zawsze sielniej!! Laughing Laughing Razz Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Grishnok



Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:57 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odplast
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dorotaxxx



Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja golę się tam zwykłą maszynką ale szybko mi odrastają te włoski... próbowałam się golic depilatorem ale to boli wiec golę się maszynką.... Sad tylko mam tak, ze swędzi mnie tam po kilku dniach i mam takie czerwone krostki...;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja golę się tam zwykłą maszynką ale szybko mi odrastają te włoski... próbowałam się golic depilatorem ale to boli wiec golę się maszynką.... Sad tylko mam tak, ze swędzi mnie tam po kilku dniach i mam takie czerwone krostki...;/


normalne ze swedzi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group