Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy moge byc w ciazy gdy moj chlopak nie skonczyl wemnie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda214



Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:23 am    Temat postu: Czy moge byc w ciazy gdy moj chlopak nie skonczyl wemnie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze prosze o jakas odpowiedz. Ja I moj chlopak uprawialismy sex w moje dni nie plodne. Uzywalismy prezerwatywy I skonczyl on w niej, aczkolwiek po jakis 15 minutach zrobilismy to kolejny raz lecz bez prezerwatywy poniewaz strasznie mnie bolalo z ( Wiem zadne wytlumaczenie) lecz nie skonczyl wemnie. Noi teraz pytanie? Czy moglam zajsc w ciaze I jakie sa szanse? A I stosunek trwal gora 5 min a potem szybko pod prysznic.. Dziekuje za odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
horak87



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli się uprawia seks bez zabezpieczeń jest możliwe zapłodnienie pomimo tego ,że partner nie skończył w pochwie partnerki. W trakcie stosunku mogą wypływać śladowe ilości spermy, tego mężczyzna nie czuje. I dlatego stosunek przerywany nie jest w ogóle bezpieczny jeśli mowa o antykoncepcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annnaAA
Spamer


Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podsyłam pomocny link "Który został usunięty. Proszę zapoznać się z regulaminem forum."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kostropaty



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group