Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy mam chorą wątrobę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagmara565



Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 6:45 pm    Temat postu: czy mam chorą wątrobę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam 24 lata i od 5 lat jetsem często u lekarzy. ale nie wiem co mi jest do konca. pol roku temu dowiedzialam sie ze mam kamienie w worwczku żółciowym jestem zpisana na operacje. czesto boli mnie brzuch wymiotuje i nie moge przybrac na wadze. mam podwyższoną bilirubine wynosi 1.3 a norma to 1.0 lekarze mi mowia ze jestem tak unormowana genetycznie. boje sie ze za tym kryja sie jakies schorzenia z watroba. moja babcia miala raka watrobyprosze o pomocdodam ze reszta wynikow jest w normie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myslę ze to wszystko żwiazane jest z woreczkiem zółciowym. Czekaj na operację a po niej się okaze czy wyniki będą lepsze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dagmara565



Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mam nadzieje ze jak bede po operacji to sie unormuje. mam jeszcze jedno pytanie mam od pol roku podwyzszone temperature ciala wynosi ok 37.6 czy to moze miec jakis zwiazek z woreczkiem. w sumie w wynikach jest ok. czy powinnam w innym kierunku szukac przyczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytanko



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za mało objawów podałaś, choć to może wskazywać na to, że masz coś nie tak z woreczkiem żółciowym, chociaż podwyższona ciągle temperatura może też wskazywać na obecność w organiźmie bakterii, grzyba, np. gronkowca złocistego, miałaś, posiew z gardła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dagmara565



Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie robilam posiewu z gardla. nie wiem czy to od tego. a co do objawow to czesto bolimnie brzuch po zjedzeniu niektorych pokarmow. bardzo czesto czuje taki dykomfort w brzuchu ogolnie mam zle samopoczucie a co najgorsze nie moge przytyc ani 1 kilograma. apetyt mam i bardzo duzo jem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group