Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy ktos wie przy jakich tabletkach anty. się chudnie ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiek25



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:49 pm    Temat postu: Czy ktos wie przy jakich tabletkach anty. się chudnie ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 7 m-cy biore tabletki antykoncepcyjne, na poczatku bralam Mercilon przez 4 m-ce, a teraz biore obecnie Harmonet, w tej chwili zaczelam 3 opakowanie. Jednak co najbardziej mnie martwi to to, ze przytylam przez te 7 m-cy az 10 kg, masakra, lamie sie jak patrze na siebie w lustrze.W tej chwili zaczelama cwiczyc, musze zrzucic te zbedne kg, bo zaczyna mi sie to odbijac na zdrowku, mimo to nie chce rezygnowac z tabletek, bo sa bezpieczne, ale chcialam sie Was zapytac czy moze ktos z Was poleci mi tabletki po ktorych sie nie nie tyje, a moze nawet chudnie, bylabym bardzo wdzieczna, bo byc moze mam zle dobrane tabletki. Czekam na Wasze opinie na ten temat.

Pozdrawiam Wszystkich Forumiakow:)Smile Laughing Laughing


--------edit by drapaka-------
Prosze nie pisac całego tematu wielkimi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnas sie przejsc do gina bo moze faktycznie masz zle dobrane tabletki i trzeba je zmienic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze powinnaś faktycznie zmienić znów. teoretycznie harmonet nie powinien powodować takich skutków. ma mniejszą dawke hormonów. ale na pewno nie mozna się z tym godzić. warto szukać. czasami dopiero trafia się za trzecim, czwartym razem na tabletki odpowiednie dla siebie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group