Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy krwawienie jest konieczne podczas pierwszego razu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxkaskaxx



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:25 pm    Temat postu: czy krwawienie jest konieczne podczas pierwszego razu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Smile ja sie chcialam zapytac czy wciagu pierwszego razu jak sie ma seks, dziewczyna koniecznie musi krwawic poniewaz ja sie kochalam z moim chlopakiem i nie krwawilam i teraz moj chlopak mi mowi ze nie wierzy mi ze bylam dziewica dopoki nie zrobilam "tego" znim, a ja naprawde bylam dziewica, a teraz to mnie smuci fakt ze on mi nie wierzy Sad czy krwawienie musi byc za pierwszym razem ? i mam troche glupie pytanie... czy moglo by sie dac jakos udowodnic mu ze to z nim mialam swoj pierwszy raz? prosze odpowiedzcie na moje pytania jezeli mozecie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wcale nie musi być krwawienia, i wcale nie musiałaś czuć przebicia błony, to zależy od tego jaka była duża, jaka elastyczna, jaka gruba;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z mikmik wcale nie musi wystapic krwawienie (ja np nie mialam ani ciutki krewki) ..a tak z drugiej polki to czytajac Twojego posta (wybacz ze to pisze) czy nie uwazasz ze Ty nie musisz mu nic udowadniac Question Jesli Ci nie ufa i nie wierzy w takich sprawach to co bedzie pozniej Confused ale to juz tak na marginesie odbiegajac od Twojego problemu..pozdrawiam
Powrót do góry
lumidi



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie tez nie było żadnego krwawienia. ale przeciez nie każda kobieta rodzi się z błoną dziewiczą Wink po za tym, mogła być jakaś cieniutka czy coś i jak nawet juz pękła to mogło nie być krwi. poza tym, błonę można uszkodzić przy masturbacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami. Oczywiście, że nie musiałaś krwawić podczas pierwszego stosunku. Zależy to głównie od grubości błony dziewiczej i od Twojej budowy anatomicznej Smile Dlatego się nie martw i wytłumacz
Twojemu chłopakowi, że krwawienie podczas pierwszego razu nie jest żadnym dowodem na to, że jest się dziewicą, bądź się nią nie jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie też nie było krwawienia za "pierwszym" razem.
I zgadzam się z poprzednikami, wszystko zależy od budowy, grubości itp. błony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochana09



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wcale ze pierwszym razem nie musi byc krwawienia.ja akurat nie mialam kropelki...i co??i moj chlopak mi wierzy... a pozaym to wszystko zalezy jak jestes zbudowana(tam na dole)a co do twojego chlopaka powinnas z nim powaznie porozmawiac bo mysle ze tu tylko rozmowa zostala bo dowodw ze stracilas z nim dziewictwo nie zdobedzisz:(

PS.życze szczescia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie krwawiłam,nic mnie nie bolało i mój partner nie czuł tego że przebił błone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edi82



Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Birmingham
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przy pierwszym razie nie krwawiłam i nie czułam bólu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dragonette87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ...z drugiej strony lustra...
PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 1:58 pm    Temat postu: Re: czy krwawienie jest konieczne podczas pierwszego razu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xxkaskaxx napisał:
hej Smile ja sie chcialam zapytac czy wciagu pierwszego razu jak sie ma seks, dziewczyna koniecznie musi krwawic

Nie musi. Ja nie krwawilam wcale.
xxkaskaxx napisał:
i teraz moj chlopak mi mowi ze nie wierzy mi ze bylam dziewica dopoki nie zrobilam "tego" znim, a ja naprawde bylam dziewica, a teraz to mnie smuci fakt ze on mi nie wierzy
i mam troche glupie pytanie... czy moglo by sie dac jakos udowodnic mu ze to z nim mialam swoj pierwszy raz? prosze odpowiedzcie na moje pytania jezeli mozecie Confused

Co do tego,cieta uwage zachowam dla siebie, bo zachowanie Twojego chlopaka wcale dobrze o nim nie swiadczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group