Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy ketrel zaszkodzi na poważną chorobę OUN ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicja z krainy czarów



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: 174
PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 1:58 am    Temat postu: Czy ketrel zaszkodzi na poważną chorobę OUN ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brałam kiedyś ketrel i łatwo się żyło, tak fajnie, prosto nieskomplikowanie. Potem odstawiłam, długo długo nie brałam potem. A teraz dostałam receptę z powrotem nie chce dużo spać, bo mam dwa kierunki studiów i dużo pracy i nie potrafię wybrać, bo wszystko jest dla mnie ważne. Jak za pierwszym razem brałam ketrel to dlatego, że byłam okazem zdrowia i miałam za dużo siły, ale pomógł mi na wiele ogólnych życiowych problemów, nie czułam się obca, tylko byłam prawdziwym człowiekiem takim jak inni i zrozumiałam na czym polega zycie, zwykłe, nieskomplikowane. Ale teraz nie chcę go brać. Nie wiem czemu. Po prostu nie chce i nie wiem czemu, skoro tak dobrze się po nim czułam. Tak negatywnie się do niego nastawiłam. Obawiam się, że on mi zaszkodzi, bo myślę że mam jakąś chorobę OUN -czuję ból w różnych częsciach ciała, drętwienie kończyn, mam ciągle zapalenie zatok, powiększony węzeł chłonny podżuchwowy, a z uszu wychodzi prześmiewczy głos kobiety, widzę obrzydliwe rzeczy, i mam przewidzenia (widzę inne przedmioty niż te które są ) które świadczą o tym że jestem chora i za niedługo umrę w męczarniach na jakąś złą chorobę. Nie jestem chora psychicznie, bo zdaję sobie sprawę z tego że zjawy i głosy nie są prawdziwe, więc to świadczy o powaznej chorobie OUN, a ketrel mam brac bo jestem niespokojna i nie chce spać. Czekam w kolejce na rezonans mózgu. Przeczytałam, że ketrel może powodować różne bardzo szkodliwe skutki uboczne. A jeśli niektórzy chcą żebym już umarła, bo on na pewno neurologicznie mi zaszkodzi jeśli mam jakąś chorobę mózgu i oni o tym wiedzą. A benzo ani hydroksyzyny ani antydepresantów nie dostane od lekarza. I właśnie dlatego, że nie dostałam tego co chciałam to jest dziwne, ketrel jest bardziej szkodliwy niz benzo, ssri czy hydroksyzyna a ja właśnie dostałam to co najbardziej szkodliwe dla układu nerwowego, a właśnie z nim mam problem. A innych leków nie dostanę. Więc moja lekarka ani moja rodzina nie chce mi pomóc. Dlatego muszę zapytać o opinie osoby z poza mojej rodziny i nie mojego lekarza. Czy powinnam go brać i czy on może mi zaszkodzić jeśli mam jakąś chorobe mózgu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alicja z krainy czarów

wybacz, że napiszę to tak bardzo wprost, ale jak dla mnie to ten lek dla Ciebie jest idealny.
To co opisujesz nie jest logiczne. Skoro uważasz, że lekarka specjalnie nie daje Ci antydepresantów bo chce Ci zaszkodzić ketrelem to wygląda to tak jakbyś miała manię prześladowczą połączoną z paranoją.
Może i za dosadnie się wyrażam, ale ja bym zaufała lekarce.
Benzodiazepiny uzależniają.
Leki na depresję- SSRI- pomagają wyjść z depresji, nie z paranoi, nie z manii, ale właśnie z depresji.
Hydroksyzyna na Ciebie działa? jeśli tak- to zazdroszczę. Smile
kiedy masz termin badania?
do lekarki chodziłaś już wcześniej?
pomogła ostatnim razem?
pytałaś ją dlaczego Ci przepisuje ten lek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group