Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zdesperowana18



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:16 pm    Temat postu: ehhhh Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie mial bo byl tylko ten sluz i prezerwatywa byla plemnikobujcza. w tam tym miesiacu dostalam okres. wiec moge spac spokojnie?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgm



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. będąc w ciąży nie ma się normalnego okresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdesperowana18



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalerzy moja bratowa ma synka z tabletek antykoncepcyjnych i do trzeciego miesiaca miala okres. ja tabletek nie uzywam ale sie boje. az zrobilam sobie test i wyszlo ze nie jestem zostalo mi 5 dni do okresu a mnie nawed piersi nie bola dlategpo sie obawiam Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgm



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli ma Cię to uspokoić, to możesz zrobić test z krwi - będziesz miała 100% pewności.
możesz też czekać na okres, byle spokojnie, bo stres może go jeszcze opóźnić. powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdesperowana18



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale z tego wynika ze nie jestem???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgm



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, jak napisałam - nie było wytrysku, nie było więc też plemników, to 'kto' miałby Cię zapłodnić ?? Smile
ten 'śluz' (jak go nazwałaś) nie zawiera plemników, dopiero na króciutką chwilę przed wytryskiem.
nie jesteś w ciąży !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdesperowana18



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo.Dzieki Tobie juz moge spac spokojnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgm



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dobrej nocy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NataSSha777



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Chorzów
PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 12:28 pm    Temat postu: Ucieszona i załamana... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam niecałe szesnaście lat... Brałam tabletki antykoncepcyjne, wypiłam lamkę wina... Z poznanym facetem... I doszło do zbliżenia.. Nie wiem czy to moja psychika mnie zawodzi, czy to strach,ale mam wrażenie,że jestem w ciąży... Mam taki charakterystyczny paseczek na brzuszku... Mam apetyt zaostrzony.. Młdłości... Ale co dziwne od mniemanego zapłodniena minęło dopiero sześć dni... A pierwsze objawy nie występują tak wcześnie... Ale nie chodzi o to... Gdybym była faktycznie w ciąży to bardzo bym sie cieszyła(we wtorek do lekarza) ale z drugiej strony moja mama chcę mnie wyrzucić z mieszkania... Co prawda mam gdzie iść,ale boję sie ,że jej sie odmieni i będzie mnie szukać.. A ojca dziecka nie chce jej przedstawiać... Boję sie ,że cała rodzina sie odwróci... Czy ktoś był w takiej sytuacji... Proszę nie wyciągajcie pochopnych wniosków z powodu mojego wieku... Pozdrawiam...

Odpowiedzi prosiłabym raczej na maila kot7722@wp.pl.

przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bierzesz tabletki anty to w ciąży nie będziesz...

Może najpierw się czegoś dowiedz na temat cykli, zapłodnienia, działania tabletek, a potem bierz się za seks? Confused
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 7 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group