Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 11)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 11:00 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 11) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze tutaj kontynuowac rozmowe Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phoebee



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 12:38 am    Temat postu: kontynuujac poprzedni wątek... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

20 dzien cyklu, ktory ma 29 dni, jest juz nieplodny, prawda? bo ja jeszcze czekam i analizuje...


-----edited by emilka----
tutaj kontynuujemy rozmowęWink pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, wydaje mi sie ze to juz jest dzien nieplodny i po owulacji, wiec glowa do gory Smile
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Barbie no ja jestem pewna powiedzmy tak na 99% Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Barbie



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka mam nadzieje ze nie mieszcze sie w tym 1% :] :roll:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwka18



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czescDziewczyny.
Pisze tu dosc czesto i chyba znacie moja sytuacje...a tym razem biega o to ze dokładnie w terminie dostałam okres. Pierwsze 2dni byly strasznie obfite i bolesne jak zawsze (z tym ze w krwi byly takie jakby kawalki mocno zbitej czarnej krwi albo innej dziwnej gestej sustancji..)Musze jeszcze dodac ze dodatkowo okropnie bolaly mnie jajniki. Dzis miesiaczki prawie nie widac juz sama nie wiem co sie dzieje..
Jak to jest z tymi miesiączkami w czsie ciąży bo np w ktores z gazet przeczytalam, ze jet niemozliwe...Czy mogę być w ciąży??
Opowiedzcie szczerze prosze..
czekam niecierpliwie
3majcie sie mocno Wink
PS: Barbie ja jakies 2-3m-ce temu mialam identyczna sytuacje i w ciazy nie bylam, takze glówka do góry Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amorosso21



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 6:21 pm    Temat postu: czy moja dzieczyna ejst w ciązy?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siemka mam pytanie?? Moja dziewczyna przyjechała do mnie kochalismy sie 6 razy oczywiscie bez gumki wsrodku się spuszczałem bylo cudownie.. no i to bylo oko 4 dni przed okresem i ostatni raz kochalismy sie dzien przed i na drugi dzien dostala okres czy jest mozliwe zajscie w ciaze jak dostala okres na drugi dzien prosze o odpowiedz pilne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danuta 23



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 6:48 pm    Temat postu: AAAAaaa.. czy jestem w ciąży ?? czy postinor opuznia okres ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec kochalismy sie 5 tyg temu i cos moglo sie przedostac lecz niejestem pewna okres mi sie spuznia 25 dni juz.. martwie sie chociaz bralam postinor duo po jakis 37 h robilam test domowy tydzien po stosunku negatywny... nastepnie u lekarza bylam test na krew hcg i tez nic niewykrył.. bylam tez na usg czy jestem chora czy moze przes to mi sie spuznia i niec jestem zdrowa niewiem co mam robic.. niechce miec teraz dzidziusia ..POMOCY!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do tematu specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phoebee



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak badanie krwi nie wykrylo, to dzidziusia nie bedzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dagmara565



Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka opisywalam moja historie jakis czas temu przypomne ze zaraz po stosunku dostalam okres 5 dni wczesniej mam nieregularne cykle a na dodatek okres byl bardziej skapy niz zawsze. Co moze oznaczac to? w ciazy chyba raczej nie ma szans ze jestem? Prosze niech ktos mi odpowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group