Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.23"

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 5:10 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży part.23" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---Proszę tutaj kontynuować rozmowę----tosia81
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochamage



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MAm pytanie czy miedzy 7 a 8 dniem cyklu przy około 30-dniowych cyklach jest duże prawdopodobieństwo ciąży (jeżeli jakieś w ogóle jest). Uprawiałam z Chłopakiem stosunek przerywany i po wyjściu ze mnie dostał wytrysku. Nie wiem czy mam się czegoś bać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od danego cyklu. Nie zawsze jest tak,że owulacja wystepuje w tym samym momencie w każdym cyklu. Jajeczkowanie może sie przesunąć i wystapić wcześniej lub później albo w ogóle nie wystapić. Dlatego stosunek przerywany zawsze jest ryzykowny czy to na poczatku, środku czy pod koniec cyklu. Warto sie zabezpieczać bo organizm moze płatać figle, niestety. Jeśli wytrysk wystąpił po dłuższym czasie od wyjścia to nie powinno być ciąży ale nie można zapominać o kropelkowaniu....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochamage



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się składa że niestety byliśmy pijani i poprostu troszke sie zapedzilismy. Wytrysk nastapil (z tego co widzialam) zaraz po wyjsciu. Troszke sie obawiam wkoncu 19 lat to troszke wczesnie. Mam nadzieje ze moj organizm nie zrobil mi psikusa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jeśli wystąpił zaraz po wyjściu to niestety nie można wykluczyć jakiegoś ryzyka. Miejmy nadzieje,że jednak to były dni niepłodne i nic sie nie stało. Na przyszłość radze jednak panować nad emocjami. Wiem,że łatwo się mówi ale warto powiedzieć w pewnym momencie stop aby później nie płakać . Poczekamy do planowanej miesiaczki i wtedy zobaczymy;). Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kochamage



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to trzeba czekac dziekuje za wsparcie Smile Jak juz bede cos wiedziec to naisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nami17



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam u ginekologa ponieważ spóźnia mi się okres, przepisał mi luteine. Zrobiłam jeszcze dziś test, tak dla pewności. Wyszedł negatywny. Robiłam go o 16. Gdy spojrzałam o 20 były już dwie kreski. Czytam teraz wypowiedzi dzewczyn, które mówią że tak miały gdy to była ciąża. Zaraz zwariuje tutaj Sad Wszytskie trzy były negatywne. Tylko, że teraz po pewnym czasie zauważyłam drugą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nami17 - nie jestem zapoznany z Twoim problemem, ale skoro zrobilas trzy testy daleko po terminie spodziewanej miesiaczki i wszystkie pokazaly wynik negatywny, to nie ma innej mozliwosci jak taka, ze W CIAZY NIE JESTES.

Na ulotce testu jest napisane w jakim czasie powinno sie odczytywac wynik, nie przypadkowo producenci podaja taka informacje. To normalne ze druga kreska moze sie pojawic po parunastu/dziesieciu minutach od zrobienia testu, jezeli w ciagu pierwszych minut pojawila sie tylko jedna kreska, to ciazy nie ma.

Postaraj sie uspokoic, pomysl racjonalnie:
testy sa wiarygodne w dniu spodziewanej miesiaczki, Ty zrobilas juz 3 testy po tym terminie, tak wiec wszystkie sa jak najbardziej prawdopodobne. Jeden test mogl byc uszkodzony, ale nie trzy.

Okres moze sie spozniac z wielu powodow, i jest to calkowicie normalne:

-zmiana klimatu (jesien mamy, zimno sie zrobilo, deszcz pada)
-stres (np. z obawy o ciaze)
-choroba (np. przeziebienie)

Pamietaj, ze moze sie tez zdazyc tak, ze okres moze nie przyjsc w danym miesiacu, co rowniez sie zdaza u zdrowych kobiet.

Reasumujac: w ciazy napewno nie jestes, a na przyszlosc uwazaj bardziej zebys pozniej nie musiala sie martwic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nami17



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZIĘKUJĘ! tego mi było trzeba. Po prostu umieram ze strachu. Bo to jest tak, że człowiek nie myśli racjonalnie, że przecież pisze na ulotce, NIE DŁUŻEJ NIŻ PO 5 minutach, to jak widzi tą drugą kreskę to dostaje zawału i paraliżu mógzu i całego ciała. Uff... czyli mogę być narazie spokojna. Wdech i wydech. DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!
A i okres mi się spóźnia już ok.2-3 tyg. to chyba wirygodne testy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiem co to znaczy sie martwic, dlatego tez staram sie pomoc jak tylko moge kiedy mam okazje Smile

Zrob sobie ciepla kapiel, wyjdz gdzies z przyjaciolmi/chlopakiem, obejrzyj jakas fajna komedie, posluchaj ulubionej muzyki. Zobaczysz, z ejak tylko sie rozluznisz, to okres przyjdzie i to niespodziewanie Smile Masz trzy niezbite dowody na brak ciazy, tak wiec naprawde mozesz przestac sie juz martwic i zaczac normalnie funkcjonowac, glowa do gory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group