Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciąży cz.29

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgai



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 11:27 pm    Temat postu: Czy jestem w ciąży cz.29 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie, czy jeśli miałam spermę chłopaka na swoim brzuchu, następnie starłam ją chusteczką i chcąc usunąć resztki poszłam pod prysznic, czy możliwe jest aby doszło do zapłodnienia, czytałam na innym forum, że wystarczy aby sperma miała kontakt ze śluzem w pochwie...a teraz nie moge spać po nocach,nie wydaje mi się aby resztki ściekające z wodą miały możliwość mieć kontakt z moim śluzem, gdyż starałam się przykryć miejsce intymne drugą ręką, więc co najwyżej mogło skapnąć kilka kropel, które i tak nie mam pewności że miały kontakt z moim śluzem, dodam że były to moje dni płodne, a sperma bezpośredniego kontaktu z pochwą nie miała, błagam proszę o odpowiedź ! Sad

Zapoznaj się z REGULAMINEM Forum. Za jednym razem złamałaś dwa jego punkty!

Przeniosłam i przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olga nie panikuj i nie wymyslaj.
nie ma mowy o ciazy w Twoim wypadku Smile
spokojnie.
naczytałas sie głupot i teraz psychika działa :]. Cool

olgai napisał:
że wystarczy aby sperma miała kontakt ze śluzem w pochwie

to prawda, jednak nie sadze aby prysznic mogl sie przyczynic do ciazy Smile dla mnie to głupota.
poza tym nie wiesz kiedy mialas owulacje Smile a komorka jajowa zyje tylko 12h wiec gdy sie kapalas juz mogło byc dawno po owulce Smile.
tak czy siak w ciazy nie jestes Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olgai



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki podniosłeś mnie na duchu.... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podniosłas Razz
ja nie facet Razz

Dodano po 44 sekundach:

myslisz ze mezczyzni sa obeznani w tych tematach i wiedza cokolwiek o komorce jajowej, jej zywotnosci itp?
watpie Smile
moze 1 na milion sie znajdzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olgai



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten jeden na milion to zakładam że ginekolog xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 9:36 am    Temat postu: Czy jestem w ciąży cz.29 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZAPRASZAM
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roofi1234



Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 9:21 pm    Temat postu: POMOCY!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem bo bawiłem sie z moja dziewczyną i pare razy przejechałem moim penisem po jej pochwie ale nie spusciłem sie jej na pochwe tylko nie wiem czy miałem sperme jak tam jeździłem i mam pytanie czy moja dziewczyna moze byc w ciązy jezeli odrazu po tym poszła wszystko wypłukac wrazie czego i robiła to kilka razy prosze pomozcie i nie piszcie ze jestem gnojkiem bo wiem ze zle zrobiłem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

roofi1234 naogladałes sie "Galerianek" i myslisz ze wypłukanie cos pomoze wiekszosc plemnikow i tak dostała sie do srodka i zadna woda ich nie wypłucze, pojda głebiej w poszukiwaniu komorki jajowej,jesli miała oczywiscie owulacje i dni płodne bo jesli były dni bezpieczne to o ciazy nie ma mowy.
takze napisz jak dlugie ma cykle i ktorego dnia to sie dokładnie stało, chodzi mi nie o date lecz o dzien cyklu, zapytaj dziewczyne - powinna wiedziec o co mi chodzi.
bez tego ciezko stwierdzic czy macie powod do obaw.
ps- jak uwazasz czemu słuzy meskie nasienie? zabawom czy zajsciu w ciaze? Confused

Dodano po 36 sekundach:

a poza tym to nie rozumiem jak facet moze nie wiedziec czy mial sperme czy nie. przeciez to sie czuje!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe, popieram wind - nie ma czegoś takiego jak "wypłukanie plemników, takie rzeczy działy się owszem w "Galeriankach" Wink

skoro roofi1234 nie doszło do wytrusku nie ma ciąży, jeśli zaś coś "poleciało" to przy dniach płodnych jest jakaś tam szansa .. koleżanka wyżej napisała - musisz podać jak długie ma cykle, który to był dzień cyklu i jak to dokładnie było, bo chyba facet czuje jak .. doszedł .. Rolling Eyes
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roofi1234



Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:44 pm    Temat postu: POMOCY!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem moze jestem jakis dziwny no ona miała dni płodne ale ja nie miałem wytrysku lecz moj penic był troszke mokry nie wiem czemu tak mam bo gdy dochodziłem to go schowałem odrazu pomocy!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group