Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jest nadpobudliwe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:29 pm    Temat postu: Czy jest nadpobudliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie,moj 13-miesieczny synek od paru tygodni stal sie nieznosny,krzyczy,placze bez powodu,nie wspomne,ze nie usiedzi chwili w miejscu,caly czas gdzies Go nosi.Jest bardzo ruchliwy od poczatku,jeszcze jak nosilam Go w brzuszku,non stop sie wiercil.W nocy czesto sie przebudza i chce pic,spi wogole niespokojnie,czasem w nocy zaplacze,ale to chyba jest normalne u dzieci.Ale zastanawiam sie czy przypadkiem nie ma On jakis oznak nadpobudliwosci.Jesli ktos potrafi dac mi odpowiedz to bede wdzieczna.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj cieplutko.Ja mam prawie 10 miesieczna coreczke rowniez jest wyjatkowo ruchliwa i sprawia wrazenie nadpobudliwej.Udalismy sie z tym do lekarza w moje rodzinie byly przypadki ADHD i myslelismy ze moze ona rowniez,jednak lekarz powiedzial nam ze to czy jest nadpobudliwa czy nie da sie stwierzdzic dopiero gdy mala skoczy 3-4 latka gdyz w takim wieku to wiekszosc dzieci sprawia takie wrazenie,wiec nie marwt sie Twoj synek poznaje teraz swiat i dlatego wszedzie go pelno.Moze wyrosnie z tego.Pozdrawiam serdecznie i ucaluj synalka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja mała też ciągle jest w ruchu a położenie jej na przewijaku to horror Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczyny,musze przyznac,ze troche sie uspokoilam.Pozdrawiam Was i Wasze pociechy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 11:36 am    Temat postu: Re: Czy jest nadpobudliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
Mam takie pytanie,moj 13-miesieczny synek od paru tygodni stal sie nieznosny,krzyczy,placze bez powodu,nie wspomne,ze nie usiedzi chwili w miejscu,caly czas gdzies Go nosi.Jest bardzo ruchliwy od poczatku,jeszcze jak nosilam Go w brzuszku,non stop sie wiercil.W nocy czesto sie przebudza i chce pic,spi wogole niespokojnie,czasem w nocy zaplacze,ale to chyba jest normalne u dzieci.Ale zastanawiam sie czy przypadkiem nie ma On jakis oznak nadpobudliwosci.Jesli ktos potrafi dac mi odpowiedz to bede wdzieczna.Pozdrawiam.
Zapytaj pediatrę może doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group