Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy jest coś takiego jak darmowe leczenie psychiatryczne?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masiarena



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 8:10 pm    Temat postu: czy jest coś takiego jak darmowe leczenie psychiatryczne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej wydaje mi sie że potrzebuję kogoś takiego kto mnie wyprowadzi z poczucia bezradności i bezsensu życia, ale nie wiem czy są darmowe poradnie psychoanalityczne. Może ktoś coś o tym wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmagdaa



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są na pewno, trzeba poszukać Poradni zdrowia psychicznego w swoim mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
polanka



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Z mojej wiedzy wynika,że psychoanalizę wyeksmitowano z Narodowego Funduszu Zdrowia. Psychologowie lub psychiatrzy, którzy się tym zajmują robią to niestety ale odpłatnie. Możesz skorzystać z nieodpłatnej pomocy dobrego psychiatry ale tylko w ramach pomocy dorażnej. Reszta kosztuje.Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są takie poradnie:)
mogłabym Ci nawet podać gdzie w Krakowie można szukać pomocy. i to takiej na NFZ Smile
jak coś to daj znaćSmile


------

aha. dodam jeszcze, że nie jestem pewna czy tam mają psychoanalizę. ale wiem, że pomagają.
i mam pytanie- czemu akurat o psychoanalizie myślisz?
przecież jest wiele innych rodzajów terapii które też skutkują..


------edited by emilka-------
staraj się nie pisać kilku postów bezpośrednio pod sobą. jak chcesz coś dodać, to korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group