Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy doceniamy jabłka?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewcia27



Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam,

Jestem prawdziwą "jabłko-maniaczką", potrafię konsumować ich po 5-6 na dobę, ale ostatnio borykałam się z problemami zdrowotnymi i lekarz podpytując o dietę zrobił duże oczy i powiedział, że organizm może różnie reagować na taką ilość jabłek.

Doczytałam tutaj: https://zdrowitek.pl/kiedy-jablka-szkodza-czy-sa-zdrowe/, że faktycznie nie można ich jeść za dużo, ale... nigdzie nie piszą ile to jest maks. Trochę głupio jest mi iść do lekarza z pytaniem "Ile mogę jeść jabłek dziennie" dlatego pytam tutaj.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynad



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jabłka w każdej postaci i staram się jeść przynajmniej jedno dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group