Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy dobrze robię? (odchudzanie)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baldur



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 8:52 pm    Temat postu: Czy dobrze robię? (odchudzanie) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam prawie 14 lat i mam 156 cm wzrostu ostatnio uroslem 2 cm ;D.
Ale do rzeczy.
mam 156cm wzrostu i ważę 55kg niby według BMI nie mam nadwagi ale mam troche tłuszczyku i chciałbym się go pozbyć.
Mam troche tłuszczyku na nogach (góra) i na brzuszku jednak nic nie widac jesli jestem w normalnej koszulce Razz ciągle myśle że jestem gruby i wogole ...
Rodzice mi tłumaczą że nie jestem gruby ale ja dalej myśle że jestem gruby itd.
U mnie w domu występuje 5 posiłkow otóż:
Śniadanie (staram się jeść mniej niż mi dają)
1 danie (Zupka) też jem mniej
2 danie jem całe
i kolacja jem ją wczesnie o 18
I zapomniałem o podwieczorku ale z niego wogóle nie korzystam .
Jem dość dużo owoców.
Ze slodyczami się ograniczam jem jedynie teraz lody .
Codziennie jestem na rowerze, pobiegam za piłką też codziennie jestem min.4h aktywny.
Poza dworem może preferujecie jakieś ćwiczenia w domu ?
Chce schudnąć a jesli to się nie uda to chce przynajmniej wzmocnic mięśnie rąk i nóg szczególnie nóg.
Oczekuje porad jak wzmocnić mięśnie.
LEKI I CHEMIA NIE WCHODZĄ W GRĘ!.
Dziękuję i pozdrawiam, Baldur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zadnych wielkosci produktow nie dalas wiec nie wiem czy jesz kilo ziemniaokw czy pol kilo czy ile i czego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baldur



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śniadanie ograniczam się do 2 kanapek (jedna cała)
1 danie pół talerza (talerz wypókły)
2 danie no niewiem ;D bo rózne te dania ale jesli jest np. schabowy z ziemniakami i jakaś surówka to biore najmniejszy i najcienszy schabowy i polowe ziemniakow (z tego co jadlem) ziemniakow nie wiem ile jem.
Kolacja ograniczam do 2 kanapek.
Ps. Jestem chlopakiem Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie jest ważne ile tylko co jesz.
Ale Ty nie powinieneś się odchudzać, daj sobie urosnąć. Jedz normalnie, nie chodź głodny, jesteś aktywny fizycznie, bardzo dobrze - na razie Ci wystarczy.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baldur



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znaczy nie chodzę glodny poprostu jem mniej niz normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lucdzie zacnijcie czytac forum bo czasem mam wrazenie ze to wszystk pisze dla siebie ;(

chodzisz glodny - uruchomily sie procesy kataboliczne organizm potrzebuje jedzenia i szuka go wszedzoe, zaczyna od rozkladania bialek imesniowych.. dostarczach jedzenia wiec organizm rozklada ile sie da.. rozlozyl i zostalo troszke nadmiau wiec odklada go w tluszcz pamietajac co mu zrobiles zabierajac jedzenie "ubezpiecza sie jakbys chcial znowu mu taki numer wykrecic"..


to juz nie moje domniemania - to fakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem jestem w twoim wieku i powiem ze rzadko spotykam chlopaka odchudzajacego się...

skoro jest to dla ciebie takie wazne to może poszukaj w internecie jakiś innych ćwiczeńSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group