Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czuję się słabo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adziami



Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 2:59 pm    Temat postu: Czuję się słabo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

mój problem zaczął się równo w wigilię:

zachorowałem na grypę, byłem u lekarza, stwierdził że zapalenie gardła, wyleczyłem na sylwestra spokojnie go świętowałem, parę dni po sylwestrze znowu zachorowałem, bół gardła, słabo mi było. nie byłem u lekarza, wziąłem sobie aspiryne c i było dobrze następnego dnia.

15 stycznia zaczął się horror. przyszedłem ze szkoły i od razu poszedłem spać bo niedobrze mi było-słabo jak nigdy dotąd. wstałem po paru godzinach snu, usiadłem przed komputerem, po paru minutach, zrobiłem się czerwony na twarzy, zimno mi było ( mimo temperatury pokojowej-25 stopni), serce waliło jak nienormalne i już czułem ze mdlałem. położyłem się szybko na kanape i przestało.
Od tego czasu jest mi słabo, czuje się dziwnie, ciągle myślę że to sepsa, nie wiem czemu, a przecież już tak tydzień ze mną.

proszę pomóżcie !!
pozdrawiam


----edited by emilka-----
proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli czujesz się slabo i zle to jedz do lekarza bo my nie pomozemy Ci tutaj na forum...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz gorączkę? I już tak 5 dni się czujesz?

To nie sepsa bo byś nam o tym dzisiaj nie pisał. Wink
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group