Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Człowiek psychiczny!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxxxxxx



Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: hretxfcdgvbj,m
PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 11:45 pm    Temat postu: Człowiek psychiczny!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję kogoś kto powie mi jaka to choroba objawiająca się:
- brakiem potzreby komunikowania się z ludźmi,
- rozmową z samym sobą,
- wysokim miemaniu o sobie,
- nienawiści ogólnej,
- znęcaniu się psychicznym i fizycznym nad innymi,
- skłąnnością do morderstwa,
- niepanowaniem nad sobą,
- człowiek ten nie panuję nad sobą,
- posiada omamy i mówi o rzeczach, które nie są możliwe, są to jakieś bajki sprawy niestworzone ( najczęstrze objawy w lato (wielokrotnie mówiąc, że coś widział co nie jest możliwe, zawe to było kolory czerwonego. np. pełno czerwonych pajęczyn, pająków, erony w maskach z czerwonymi oczami) - po czym nie mapięta później o tym co robił i mówił,
- największa agresja objawia się najczęściej na początku wiosny i jesieni.
- nie panuję nad swoimi nerwami, jest w stanie zrobić wszystko,
- gdy wpadnie w szał robi się strasznie blady, trzęsie się cały, "aż mu piana z gęby leci" ,
- często mówi o rzeczach nie mających miejsca, króre są związane z sexem itp.



Pewnie jest jeszce wiele rzeczy o których zapomniałam.
Jeżeli ktoś jest w stanie stwierdzić co to za choroba proszę napisać.
- wypiera się swojej choroby i sądzi, że wyszyscy są chorzy psychicznie z wyjątkiem jego,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie musi być chory by to robić! Nerwus i tyle! Hospitalizowany był? Ludzie bez diagnoz gorsze rzeczy robią! Widocznie on ludzi nie lubi? Niby w stanie jest, a nie robi! Skoro się nie komunikuje to widocznie się narozmawiał wystarczająco i ma dość. Piana i zdrowym się pojawia z nerwów! Widocznie nie szkodliwy jest! Jak to psychoza to w szpitalu skończy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group