Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

częste wypróżnianie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ramsztajn



Dołączył: 30 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 4:29 pm    Temat postu: częste wypróżnianie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalożyłam watek bo nie mam już na siebie pomysłu.
wyprożniam się 4-5 razy dziennie.. uprzykrza mi to życie. jak mniejszyć tę liczbę? naprawdę nie wiem co mam robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.

Gdybyś mogła szerzej opisać problem, było by zdecydowanie łatwiej pomóc. Czy masz jakieś problemy lub odczuwasz bóle podczas wypróżnienia?
Od jakiego czasu zauważyłaś wzrost aktywności wypróżniania się?
Byłaś z tym u specjalisty, miałaś jakieś problemy?
Jeśli nie będzie bólu, to można wyeliminować jakieś choroby, np: Zespół jelita grubego, ale to trzeba więcej informacji.

Możliwe też, że po prostu źle się odżywiasz i jesteś mało aktywna fizycznie. Może zmień dietę? Może ogranicz lub zacznij spożywać regularne posiłki. Najpierw to potrzeba więcej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group