Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

częste paraliże senne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczypior80



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 11:54 pm    Temat postu: częste paraliże senne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem nowa więc na początku się przywitam.
Otóż mój problem pojawił się około 2 miesięcy temu. Nigdy dotąd nie miałam paraliżu sennego i pierwszy pojawił się właśnie wtedy. Od tamtego czasu pojawiają się regularnie. Naprawdę ,mnie przerażają bo zawierają chore treści ale już nauczyłam się z nich wybudzać. Jednak nie to najbardziej mnie niepokoi. Gdzieś przeczytałam, że częste pojawianie się paraliżu przysennego może być objawem narkolepsji. Co więcej inne objawy również się zgadzają. Od zawsze potrzebowałam bardzo dużo snu. Musze spać w dzień bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować przez resztę dnia. Mam bardzo wyraźne i realistyczne sny, które zawsze dokładnie pamiętam. Mam sny nawet jeśli zasypiam tylko na minutę. Do tego wszystkiego całkiem niedawno pojawiły się też zupełnie niekontrolowane tiki chwilę przed zaśnięciem które wybudzają mnie ze snu. Jakieś niekontrolowane ruchy ramion czy całego ciała. Jestem przerażona więc proszę o pomoc. Dodam, że mam 18 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczypior80
moim zdaniem powinnaś udać się do lekarza pierwszego kontaktu- on albo zleci badania albo skieruje Cię do neurologa który pokieruje dalszą diagnostyką oraz leczeniem.
czeka Cię pewnie EEG w stanie snu i czuwania.
bez badań ciężko coś powiedzieć. pomóc Ci może lekarz w oparciu o konkretne wyniki Twoich badań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group