Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

częste oddawanie moczu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikasam



Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najzwyklejsze zapalenie pęcherza, jednak nie radzę bagatelizować sprawy, ponieważ nieleczone zapalenie może prowadzić do takich chorób jak kamica nerkowa, nietrzymanie moczu itp. Wystarczy przez kilka dni pić sok z żurawiną i się wygrzewać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alexa85



Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu poszłabym do urologa, albo przynajmniej do lekarza pierwszego kontaktu. Częste oddawanie moczu nie musi świadczyć o czymś groźnym, ale lepiej to skontrolować i się nie martwic na zapas. Najczęściej jednak częste oddawanie moczu jest powodem jakiejś infekcji pęcherza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Częste oddawanie moczu może być też związane z oczyszczaniem organizmu lub po prostu z odchudzaniem. Jeśli więcej się pije albo stosuje preparaty, czy herbaty oczyszczające. Moja dziewczyna tak miała i chciała iść do lekarza, ale oczywiście poradziła się wujka Googla. Nie byłem z tego zadowolony bo wolałem, żeby przyjrzał się temu specjalista. Jednak artykuł na ten temat był nawet konkretny. Jak chcecie to sobie poczytajcie, bo jest tam wszystko fajnie opisane: http://www.kobiety.pl//zdrowie/czestomocz-na-czym-polega-ten-wstydliwy-problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group