Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Częste drżenie nóg oraz rąk, osłabienie, szybkie chudnięcie,

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marc28



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 12:31 pm    Temat postu: Częste drżenie nóg oraz rąk, osłabienie, szybkie chudnięcie, Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie wiem co się dzieje z moją żoną, boję się że jest bardzo chora, prawie co dziennie się jej drżą ręce oraz nogi, ma niskie ciśnienie 105/68, bardzo szybko jej bije serce, ma częste bule głowy, jak wstaje rano, czuje się bardzo osłabiona, bardzo szybko spada z wagi waży teraz zaledwie 50kg, zaznaczam że je normalnie jak zawsze zjada wszystko nigdy się nie odchudzała, często jej jest duszno, często się poci mimo że jest na zewnątrz zimno, swędzi ją cała skóra, (kąpiemy się co dziennie) bardzo często ma wymioty i to zawsze rano mimo że nic nie zdążyła zjeść, Bardzo proszę o pomoc jestem załamany i nie wiem jak jej pomóc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musi się wybrać do lekarza i zrobić najpierw podstawowe badania, innej rady nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luiza77



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 1:57 pm    Temat postu: wazne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koniecznie do psychiatry, miałam to samo 10 lat temu jest to nerwica, dusznosci, drzenie i sztywnienie twarzy nabawiłam się lęków i biorę do dnia dzisiejszego leki psychotropowe wszelkie objawy jakie ma zona miałam i ja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie nerwica, moja mama ma identyczne objawy a ma dyskopatię
najpier lekarz pierwszego kontaktu i badania podstawowe, jesli na nich nic nie wyjdzie to wtedy można podejrzewać nerwice albo jakies inne zaburzenia np. związane z kręgosłupem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marc28wyślij żonę do lekarza ogólnego.
niech zrobi badania: krew, mocz, EKG, badanie na hormony- przede wszystkim tarczycę.
w zależności od tego co wykażą badania lekarz może kierować ją na konsultacje do innych specjalistów.
ile żona ma lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marc28



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 1:32 am    Temat postu: Dziękuję Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za pomoc, mam nadzieję że wszystko będzie ok
Moja żona pójdzie do lekarza i porobi sobie wszystkie badania mam nadzieje że to nic groźnego, Gosia85 Moja żona ma 30lat, i jakiś miesiąc temu odstawiła tabletki anty koncepcyjne, ponieważ bardzo źle się czuła, może to przez nie dalej tak się czuje Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marc złe samopoczucie po odstawieniu tabletek anty jest częste, jednak dla spokoju lepiej żeby dokładnie się zbadała, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group