Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Częste biegunki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 2:29 pm    Temat postu: Częste biegunki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od kiedy odstawiłam dziecko od piersi, moje maleństwo ma ciągłe biegunki. Boję się dawać mu antybiotyki, bo słyszałam, że mogą wpłynąć jeszcze gorzej. Czy znacie może jakieś dobre sposoby, na biegunki u rocznego dziecka? Proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kostonica



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawarłaś dość mało informacji. czy przyjmujesz jakieś leki? swoje dziecko leczyłam nifuroksazydem, chociaż ostatnio wyczytałam, źe teoretycznie to nie dziala na dluzsza mete i lepiej podawać probiotyki. poczytaj sobie uwaznie na temat tych lekow: -----Linki spoza biomedical.pl są zabronione!!!Przcezytaj regulami forum!!!----- , mozesz też przejżeć wypowiedzi lekarzy na temat leczenia biegunki u małych dzieci -----Linki usunęłam / nowicjuszka-----
podobno odstawienie od piersi może pociągać za sobą takie dolegliwości, ale eksperci zalecają, żebyś upewniła się, czy dziecko przybiera na wadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może powinnam wrócić do karmienia? Mam jeszcze pokarm, dziecko odstawiłam bardzo niedwno, głównie dlatego, że byłam już bardzo zmęczona karmieniem, ale może to zbyt egoistyczne z mojej strony? Może odstawiłam za wcześnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja matka na przykład karmiła mnie przez prawie 3 lata i zawsze powtarza, że to badzo zdrowe, że dziecko nie choruje i dobrze się rozwija.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gertru



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sądzę, że skoro masz pokarm to nie powinnaś jeszcze przestawać. Zobacz czy biegunki wtedy znikną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group