Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czerwone wybroczyny,opuchniecie twarzy,łuszczenie sie skóry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tanika



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 10:50 am    Temat postu: czerwone wybroczyny,opuchniecie twarzy,łuszczenie sie skóry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po raz pierwszy Smile
Licze na to,ze ktoś sie spotkal z takimi objawami ..chorobowymi?
przedwczoraj zaczęla mnie bolec twarz,zrobila sie czerwona,następnie opuchła i zaczęła sie łuszczyc skóra.na dodatek zauwazylam,że pod piersiami mam czerwone krechy,podobne do czerwonych znamion,(nie jest to odparzenie od stanika,nie boli i raczej nie swędzi.na dodatek mam bardzo powiększone migdały,niebolesne.Może ktoś spotkal sie z czyms podobnym ?
Oczywiscie zamierzam z tym jutro isc do lekarza,ale od wczoraj mnie to bardzo niepokoi
Z góry dziekuje za jakąkolwiek odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmieniałaś krem? szampon? jakiekolwiek kosmetyki?
a może jesteś na coś uczulona? na jakieś leki, pokarmy?
dusi Cię?
jeśli to alergia na coś możesz kupić sobie w aptece wapno- najlepiej zwyczajne, bezsmakowe.
co do pręg pod biustem- może masz popękane naczynka?
idź do lekarza i daj znać co powiedziałSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tanika



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie nie zmienialam w ciągu ostatnich dni żadnego leku ani kosmetyku,,twarz nadal w niektorych miejscach czerwona i spuchnieta,bardzo ściąga(przemywam rumiankiem,biore wapno i amertil na wszelki wypadek)a grube i ostro czerwone pręgo pod piersiami zaczynają zajmowac coraz większy obszar,dzieki za odpowiedz
jeśli ktoś mial podobnie,prosze sie ze mną podzielic objawami i jak sobie z tym radzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uwazam ze nie ma co gdybac.
najlepiej udaj sie jak najszybciej do lekarza. nawet pierwszego kontaktu.
przypuszczam, ze takie objawy na twarzy nie sa komfortowe, wiec nie ma na co czekac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group