Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czerwone swedzace wargi sromowe wieksze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 7:20 pm    Temat postu: czerwone swedzace wargi sromowe wieksze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam od dluzszego czasu zaczerwienione wargi sromowe, swedza i swedza i ciagle musze sie drapac bo wytrzymac nie mozna;/...nie mam grzybicy(kiedys mialam rok temu i wiem co i jak wyglada), ujscie do pochwy jest czysciutkie, zadnych uplawow, bialych nalotow itp. tylko martwi mnie ta okolica, moze to od golenia??? nie wiem, moze ktos cos wie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem "zlapalas" jakies zapalenie... proponuje wizyte u ginekologa on cos poradzi, a do wizyty mozesz uzywac masc clotrimazolum, kupisz w aptece bez recepty, jest ona stosowana wlasnie do roznego rodzaju zapalen... na pewno ulzy.. ja zcasem tez stosuje i juz po posmarowaniu czuc ulge Smile ale wizyta u ginekologa obowiazkowa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mi sie wydaje, że to lekkie zapalenie i chyba najlepszym wyjsciem jest smarować przez kilka dni clotrimazolem i łykac lacibios femina (też łagodzi objawy). jeżeli po tym nie przejdzie, to do lekarza po jakieś silniejsze globulki dopochwowe, zeby się nie rozwineło cos gorszego.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misia343



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałam takie cos od antybiotyku. lekarz powiedział mi ze jestem wyjałowiona i mam jeśc duzo jogurtów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po antybiotykach i przed miesiaczka moga wystepowac takie dolegliwosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group