Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czerwone plamki na żołędziu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medicpl



Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 13, 2013 2:47 pm    Temat postu: czerwone plamki na żołędziu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Jakiś miesiąc temu uprawiałem pierwszy raz z dziewczyną seks(bez gumki).
Po około 5 dniach wyskoczyły mi czerwone plamki na penisie, nic nie swędziały, nie bolały, było ich z 8-12 takich czerwonych "kropeczek" tylko na żołędziu. Po około 2 tygodniach zniknęły i teraz po masturbacji powróciły ...
Znów jest ich kilkanaście. Nie wiem co mam robić, do lekarza mam daaaleeeekoooooooo, na wsi bida xD może jakąś maść polecacie kupić ?

http://i50.tinypic.com/29y59bo.jpg
http://i49.tinypic.com/24nql4i.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ohoho kolego:) Wkroczyłeś w dorosły tyb życia, no no no !
Po pierwsze, to pytanie o higienę, używasz odpowiednich żelów do Higienty intymnej podczas kąpieli?
Po drugie, ładnie umyłeś rączki przed Masturbacją..? Smile

Myj miejsca intymne dwa razy dziennie lub wtedy, kiedy odczuwasz dyskomfort (najlepiej preparatami z pH 5,5)

A o krem spytaj po prostu w aptece:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak dbać o higienę, znajdziesz tu gdzie pytanie zadałeś;D

http://natemat.biomedical.pl/ma%C5%9B%C4%87+odparzenia+miejsc+intymnych+u+m%C4%99%C5%BCczyzn/

Very Happy A maść dostaniesz w aptece!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicpl



Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, czyli to po prostu higiena ? Bo się bałem że może coś poważniejszego.
Ogólnie zawsze tylko wieczorem myłem miejsca intymne ale od tygodnia robie to z 3 razy dziennie i czerwone plamki zeszły.

Mam nadzieję że nie powrócą. Zostały jeszcze tylko te białe kropeczki na środku, widać na drugim zdjęciu, ale je już miałem wcześniej(dawno przeed seksem)

Co do maści to mówicie że znajdę w aptece, tzn jaka maść ?
A płyn używam zwykły biedronkowy:P Intimea dokładnie ten: --- link usuwam, to nie miejsce na reklame. czytaj regulamin forum. wind of hope ---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz:) Odpowiednia higiena i wszystko poszło gładko, tak nie musisz tworzyć cudów z tą maścią czy płynem do higieny intymnej, wystarczy właśnie taki dobry specyfik, trzeba tylko regularnie o to dbaćSmile

Jak będzie dbał to na pewno nie powrócąVery Happy Na razie, nie masz sensu też używać maści - skoro problem zniknął, teraz tak jak już wspominałam - po prostu, regularnie dbaj o intymność!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicpl



Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiedziałem że jest coś nie tak, dbam o te higiene i znów powróciły dwie kropki(czerwone)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicpl



Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być jakaś choroba ? Ona miała już jakichś partnerów przede mną.

bo co kilka dni wyskoczy mi mala kropeczka i zniknie po dniu...

Niby nic nie boli, nie piecze NIC, ale denerwuje ze raz w tygodniu cos sie pojawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicpl



Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mógłby dać ktoś jakąś rade ? Bo naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ksk82



Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W razie wątpliwości możecie skorzystać z porady dermatologa online.
Np. na stronie dodawanie linkow spoza biomedical.pl jest zabronione -> REGULAMIN / nowicjuszkamożecie wysłać zapytanie
ze zdjęciem lub skorzystać z przygotowanej porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group