Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwona skóra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benu111



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 2:54 am    Temat postu: Czerwona skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od dłuższego czasu martwi mnie pewien problem chodzi o to że gdy na przykład jadę na rowerze i trzymam kierownicę to mi dłonie się robią czerwone i szczypią mocno gorzej jest gdy jestem w krótkim rękawku i wiatr wieje mi w ręce to wtedy mam całe czerwone aż do ramion i strasznie szczypie.Ten sam przypadek miałem w jacuzzi na pływalni gdy woda uderzała we mnie pod ciśnieniem oraz jak długo stoję na mrozie wydawało mi się że to normalne ale nikt oprócz mnie tego niema.Teraz latem chciałem sie wybrać na dłuższy wypad rowerem ale znając mnie to będę się zatrzymywał co pięć minut i drapał skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smarujesz się czymś? balsamem, kremem, oliwką?
może skóra jest przesuszona po prostu?
zimą może masz uczulenie na zimno a latem na słońce?
jesteś alergikiem?
bierzesz jakieś leki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
benu111



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 1:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niczym się nie smaruję nie sądzę żebym miał uczulenie na zimno czy słońce ale jestem alergikiem i mam bardzo wiele alergii.Leków też nie biorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pryszcze



Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może masz przesuszonę skórę, warto ją nawilżać

usuń stronę www z podpisu.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przesuszona skóra to dość poważny problem. Dlatego warto zainwestować w krem dobrze nawilżający. Niektóre marki (np. Siquens) oferują specjalne kremy do szczególnie przesuszonej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikaz



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też myślę że to wysuszona skóra, polecam kremy i balsamy neutrogeny, wimaść z wit A
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group