Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerniejące znamie pod pacha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tczmwol



Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 7:11 pm    Temat postu: Czerniejące znamie pod pacha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kilka dni temu pod pacha wyroslo mi znamie. Cienkie, odstajace. Na poczatku bylo ok (mam takich kila na ciele), ale ostatnio znamie najpierw zrobilo sie czerwone a w ciagu nastepnych 2 dni zczernialo (wyglada jak weglik, czy spalone drewno). Drazni mnie i lekko pobolewa czy moze raczej swiezbi. Wizyte u dermatologa mam 3 czerwca, wiec prosze dajcie znac czy wiecie coz to moze byc takiego?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znamiona zmnieniające kolor to nic dobrego. Oprócz dermatologa- polecam również chiurga- może to być zmiana nowotworowa spowodowana np złym opalaniem się na solarium itp. Wtedy następpuje wycięcie lub wypalenie znamiona i wyniki badań masz po kilku dniach. Jeśli jednak ze znamiona wyrasta ci np. włos- to nie musisz się martwić- znaczy, że ta częśc skóry jest zdrowa. Wtedy jakiś kremik na przebarwienia np Siquens, kuracja sokiem z cytryny. Zwróć też uwagę czy nie zacierasz tego znamiona jakąś częścią ubrania- to też może być powód takiego zaczerwienienia, chociaż nie wiem czy miałoby wtedy prawo zmieniać kolor...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinka07-07



Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 5:46 pm    Temat postu: Re: Czerniejące znamie pod pacha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już dziś możesz ustrzec się przed nowotworem!!! Wystarczy wejść na proponowaną tu stronę: http://tojefura.com , poświęconą objawom raka. Nowa metoda wykrywania raka, udostępnia ona wszelkie wiadomości dotyczące symptomów chorobowych, tak istotnych w profilaktyce leczenia każdego z nas. W ówczesnej "rakotwórczej" rzeczywistości warto być dobrze poinformowanym, posiadać świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta jakże powszechna i dziedziczna choroba

Dodano po 25 sekundach:

Już dziś możesz ustrzec się przed nowotworem!!! Wystarczy wejść na proponowaną tu stronę: http://tojefura.com , poświęconą objawom raka. Nowa metoda wykrywania raka, udostępnia ona wszelkie wiadomości dotyczące symptomów chorobowych, tak istotnych w profilaktyce leczenia każdego z nas. W ówczesnej "rakotwórczej" rzeczywistości warto być dobrze poinformowanym, posiadać świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta jakże powszechna i dziedziczna choroba

Dodano po 15 sekundach:


Już dziś możesz ustrzec się przed nowotworem!!! Wystarczy wejść na proponowaną tu stronę: http://tojefura.com , poświęconą objawom raka. Nowa metoda wykrywania raka, udostępnia ona wszelkie wiadomości dotyczące symptomów chorobowych, tak istotnych w profilaktyce leczenia każdego z nas. W ówczesnej "rakotwórczej" rzeczywistości warto być dobrze poinformowanym, posiadać świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta jakże powszechna i dziedziczna choroba

Dodano po 23 sekundach:

tczmwol napisał:
Witam.
Kilka dni temu pod pacha wyroslo mi znamie. Cienkie, odstajace. Na poczatku bylo ok (mam takich kila na ciele), ale ostatnio znamie najpierw zrobilo sie czerwone a w ciagu nastepnych 2 dni zczernialo (wyglada jak weglik, czy spalone drewno). Drazni mnie i lekko pobolewa czy moze raczej swiezbi. Wizyte u dermatologa mam 3 czerwca, wiec prosze dajcie znac czy wiecie coz to moze byc takiego?

Pozdrawiam




Już dziś możesz ustrzec się przed nowotworem!!! Wystarczy wejść na proponowaną tu stronę: http://tojefura.com , poświęconą objawom raka. Nowa metoda wykrywania raka, udostępnia ona wszelkie wiadomości dotyczące symptomów chorobowych, tak istotnych w profilaktyce leczenia każdego z nas. W ówczesnej "rakotwórczej" rzeczywistości warto być dobrze poinformowanym, posiadać świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta jakże powszechna i dziedziczna choroba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group