Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerniejąca skóra - pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tommywie
Gość









PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 12:55 am    Temat postu: Czerniejąca skóra - pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam nastepujacy problem: od pewnego czasu czernieje mi skora na opuszkach palcow, szczegolnie w miejscach gdzie ja obgryze lub obetne obcazkami! Czy to moze miec zwiazek z jedzeniem granatow(takich owocow)? To raczej nieladnie wyglada i troche mnie martwi... Z gory dzieki za pomoc
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby jedzenie jakiś owoców miało wpływ na czernienie skóry. Ale skóra możezabarwić się przez kontakt z jakimiś owocami. Szczerze mówiąc to nie wiem jak wygląda granat - ale jeśli ma ciemny sok to może od tego. Ale z drugiej strony to może byc spowodowane właśnie obgryzaniem i obcinaniem - może wtedy stwardnieć i poczernieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katy



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z jedzeniem granatów to nie jest związne, za to z obieraniem- jak najbardziej. Palce zawsze czernieją od soku i potem ciężko to domyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group