Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czemu nie staje, gdzie z tym problemem ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toas182



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 1:40 pm    Temat postu: Czemu nie staje, gdzie z tym problemem ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam następujący problem. Wspólżyję ze stałą partnerką od roku mam 20 lat. Kiedyś mogliśmy się kochać, kilka razy pod rząd i ciągle penis był twardy. Od pewnego czasu jednak penis po pierwszym razie niby stje ale jest miękki, czasami staje się twardy. ale po kilku sekundach znowu robi się miękki. Chciałem iść do lekarza urloga, aby zbadąć to i aby przejść badania profilaktyczne, jednak Pani Doktor mnie wyśmiała. Powiedziała, że to najprawdopodobniej coś z ciałami jamistymi. Stwierdziła, iż urolog się tym nie zajmuje, seksulogo może, ale najlepiej do ginekologa. Poinformowałem, ze dziewczyna zapisała się już do niego. Pani Doktor na to, że świetniemam iść z nią i porozmawiac z Panią Ginekolog o tym i że właśnie ta specjalstka ma mnie zbadać. Zawsze myślałem, że lekarz ginekolog zajmuje się kobietamia nie męskimi przypadłościami. Wizytę mamy w lutym. Moge wejść z dziewczyną do gabinetu ?? Mogę zostać zbadany przez Panią ginekolog ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz zajmujący sie męskimi narządami rozrodczymi to Androlog.

Penis i łechtaczka są zbudowane z tych samych mięśni i to to samo ciało jamiste. Więc nie ma obaw o jakąś złą diagnoze.

Dziwne to nie co że wykfalifikowany lekarz nie doradził iście do androloga, conajmniej dziwne jest to że lekarz wyśmiewa pacjeta (urolog). Ale isc nie zaszkodzi, a jeżeli nie będziesz pewien co do tego ginekologa to poprostu poszukaj androloga i idz do niego Wink

A problemy z erekcją są najczęściej spowodowane

własnie ciałem jamistym (ciało jamiste to takie które przyjmuje rew i wypełnia sie nim - podczas erekcji część krwi z organizmu własnie idzie do penisa i dlatego on jest duży i twardy, przepływajaca krwe go powiększa).

Bądz też związane z psychiką, spresem urazem pośpiechem itd.

Iście do sexuologa to nie złe rowiązanie, on skieruje Cie (przynajmniej powinien) do androloga jeżeli stwierdzi że to jakiś uraz fizyczny Wink

No po tych wizytach u ginekologa jak i (o ile pujdziesz) do androloga i on ni cnie stwierdzą możesz sie zgłosić o urologa.

Problemy z erekcją nie są jakimiś powaznymi problemami - wyleczalność tej dolegliwości jest niemalże 100%. No naprawde musi sie trafić jakaś wada wrodzona bądz powazne uszkodzenie członka aby mieć powazne problemy z wyleczeniem tego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group