Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czarny kał

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1234



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 12:24 pm    Temat postu: Czarny kał Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie co moze oznaczać oddawanie czarnego kału? Jak wczesniej pisałem mialem dziwny guzek w okolicach piersi pozniej nieco nizej. Od tej pory oddaje czarny kał nie wiem co to moze oznaczać mam nadzieje ze pomozecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe ze to krwawienie z gornego odcinka przewodu pokarmowego.Niekiedy spowodowane jest to spozyciem niektorych pokarmow(jagody, jezyny) lub przyjmowaniem lekow Ventrisol, preparaty żelaza. jesli nic nie spozywalaes to udaj sie do lekarza i nie lekcewaz tego, moze dojsc do powaznej anemii jesli jest to krwawienie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm ostatnio jem duzo jagozianek (conajmniej 2 dziennie Very Happy). Moze to od tego?
Powrót do góry
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo bardzo mozliwe, a wrecz prawdopodobne:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to napewno od jagod. ja zawsze tak mam. zreszta ponac jagody sa dobre na przewod pokarmowy i pomagaja usuwac jakies zaleglosci z jelit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc jeśli to od jagód to powinienem przestać jeść jagody lub jagodzianki:P?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group