Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czarne plamki :( (FOTO)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
penisio



Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 7:37 pm    Temat postu: Czarne plamki :( (FOTO) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Dopiero teraz przyszlo mi do glowy, zeby zapytac sie kogos o opinie. Do lekarza wstydze sie pojsc
Mianowicie chodzi o to ze mam czarne przebarwienia na skorze prącia. Zaczelo sie z jakies 12 lat temu, moze wczesniej nawet (teraz mam 22) i bylo to jedna czarna plamka. Z czasem robilo sie ich wiecej, jedna obok drugiej i znalazly sie tez na trzonie. Nie wyglada to zbyt pieknie, zeby nie powiedziec odrazajaco. Podejrzewam od dlugiego czasu i tak najgorsze, wiec prosze o szczere opinie. Do tego mam te "slawne" prosaki czy jakos tak (te biale krostki na koronie prącia) ale wiem ze to normalne. Ale co z tymi czarnymi plamkami? nie sa to zrgubienia, nie swedzi nie piiecze, no nic. Poprostu tak jakby przebrwienia skory. Co to moze byc?
Jak widac czesc pracia jest juz jakby ciemniejsza, a maly kawalek zostal jakby z naturalnym kolorem Rak, czerniak czy co to moze byc?

http://img104.imageshack.us/img104/1015/dsc09258es8.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz sie wybrac do lekarza...nie widze innej opcji...im dłuzej bedziesz zwlekał tym gorzej dla Ciebie,ale nie ja podejmuje decyzje Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halo



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może jakaś grzybica? tylko lekarz może Ci powiedzieć co i jak, więć marsz do lekarza! chyba że chcesz sie zamartwiać kolejne naście lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group