Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

cysta beckera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xmbx



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 7:18 pm    Temat postu: cysta beckera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie w wieku 5 lat miałam usuwana cyste beckera pod kolanem. teraz tak jakby mi sie to odnawia trenowałam piłke reczna przez 5 lat miałam problemy z lewym kolanem ale nigdy z prawym ma w tej chwili 15 lat narazie nie widac mi zadnej gulki ale bardzo boli kiedy prostuje kolano lub jest na nie nacisk. :?: :?:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xmbx
Opis wskazuje raczej na przeciążenie stawu kolanowego,może to być łąkotka z torebką stawową.Wskazane jest badanie radiologiczne czy nie powstał stan zapalny.Jest to objaw często spotykany u sportowców w młodym wieku.Wizyta u lek.ogólnego który po badaniu wstępnym skieruje do ortopedy.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group