Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ćwiczenia na nogi i pośladki

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 7:11 pm    Temat postu: Ćwiczenia na nogi i pośladki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie co zrobic zeby nogi i posladki były grubsze ? sa jakies cwiczenia na nogi i posladki tak zeby byly smuklejsze, oprocz silowni, sa jakies metody domowe

Proszę nadawać tytuły bardziej sugerujące problem. Tytuł zmieniłam
Mała_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie... i zdecyduj sie czy chcesz zeby:
- nogi i posladki były grubsze
czy tez:
- nogi i posladki byly smuklejsze

Bo to wzajemnie sie wyklucza a jesli dalej nie rozumiesz polecam wziasc do raczki slownik jezyka polskiego i przeczytac znaczenie slow gruby i smukły.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grubsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawą są ćwiczenia; przysiady (możesz zacząć od 3 serii po 10-15 dziennie), możesz też biegać, ale nie za intensywnie- po prostu szybszy marsz, aby wyrobić mięśnie, dobre są też takie ćwiczenia jakbyś chodziła po schodach- po prostu jak masz w domu progi to wchodź na niego i schodź, a jak nie masz to połóż jakąś książkę lub coś co da ci podwyższenie Smile; i najważniejsze to odżywianie: dużo kalorii, ale nie sam tłuszcz (bo kalorie to nietylko tłuszcz), a szczególnie skupić się na nabiale i warzywach Smile

Ostatnio zmieniony przez Monikaqaz dnia Nie Sty 24, 2010 11:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na posladki zeby byly wyrobione miesnie ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Połóż się na podłodze wyprostowana, na brzuchu i podnoś w górę nogi wyprostowane (po kolei każdą, albo na zmianę, też 10-15 powtórzenień), potem ugięte w kolanie. Mozesz to ćwiczenie także wykonywać w klęku podpartym z wyprostowanymi lub ugiętymi nogami... po jakimś czasie możesz zwiększyć liczbę powtórzeń Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i czy tomi napewno pomoze????JAK POMOZE TO DZIEKUJE BARDZO ZE MI POMOGLISCIE;********

Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Proszę nie pisać całych zdań duzymi literami!!
A przypominam ze jedno ostrzeżenie juz masz....
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy regularnych ćwiczeniach powinno Very Happy powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wpisz sobie na youtube "ćwiczenia na nogi i pośladki" tyle Ci tego wyskoczy że byś potrzebowała miesiąca ciągłego oglądania aby to wszystko zobaczyć. Na pewno coś wybierzesz. Możesz zacząć szukać od treningów Mel.B lub Ewy Chodowskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z doświadczenia mogę polecić ćwiczenia na rowerku stacjonarnym na mięśnie ud,oraz rzecz jasna basen i intensywne pływanie. To da zdecydowanie najlepsze efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group