Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

cos zwiazane z ukladem moczowym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xpux



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 9:56 am    Temat postu: cos zwiazane z ukladem moczowym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam problem
mianowicie byla taka sytuacja ze wypilam duzo herbaty na wieczor i zapomnialam sie zalatwic i rano obudzilam sie z pelnym pecherzem tak ze ledwo zdarzylam do wc
i od tego czasu strasznie mnie piecze w kroku przy oddawaniu moczu i mam ciagle uczucie ze nie zalatwilam sie do konca. dodatkowo pojawil mi sie swiad tamtych okolic. rozmawialam ze znajoma i powiedziala mi ze sobie przeciazylam pecherz ale minal juz tydzien a to nie przechodzi. czy to aby na pewno to? i czy to przejdzie czy konieczna jest wizyta u lekarza? chyba ze zna ktos jakies sposoby domowe, badz leki ktore potrafia cos zdzialac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wygląda to jak zapalenie pęcherza. jest kilka wątków w tym dziale na ten temat. ja bym nie rezygnowała z pójścia do lekarza, bo może przejść w przewlekłe zapalenie, które gorzej wyleczyć. ze środków, dostępnych bez recepty, to tylko prouro z witaminą C, urosept ziołowy, herbatki żurawinowe. pamietaj o ogrzewaniu podbrzusza i piciu dużej ilości wody i nie wstrzymywaniu moczu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xpux mnie też to wygląda na zapalenie pęcherza.
jeśli przez tydzień objawy nie minęły leć do lekarza. albo wykonaj badanie moczu (u mnie koszt około 7 zł).
i z wynikami idź do lekarza. więc tak czy tak wizyta Cię raczej nie minie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group