Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś twardego i zaokrąglonego w podbrzuszu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki1089



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 2:15 pm    Temat postu: Coś twardego i zaokrąglonego w podbrzuszu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nagniatając w dole brzucha w lewej strony, tak mniej więcej poniżej wysokości zakończenia kości miednicznej wyczułam coś twardego tak jakby zaokrąglonego... Jest to jelito czy jajnik? czy może coś czym powinnam się niepokoić, np torbiel czy guz..? Proszę o pomoc...


------edited by emilka-------
tytuł uściśliłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej jak byś się wybrała z tym do lekarza,wtedy bedziesz wiedzieć napewno co to jest. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze przepuklina? od dawna tak masz?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez proponuje wizyte u lekarza. mozesz zle opisac to miejsce i nawet komus kto sie na tym zna moze to sie wydac czyms innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group