Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś się dzieje z moim dzieckiem

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 1:24 pm    Temat postu: Coś się dzieje z moim dzieckiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem ze swoim synkiem!w sobote w nocy zaczą mi strasznie gorączkować miał 40 stopni w niedziele poszłam do lekarza powiedziała że ma czerwone gardło przepisała leki przestał gorączkować dopiero we wtorek ale pojawiły mu się na buzi czerwone pamki i dostał biegunki,a od srody to jest w ogóle koszmar!mały codziennie od 20 od 24 płacze nie wiadomo dlaczego wygania męża z pokoju mi nie dz się do siebie dotknąc łapie sie za tyłek pcha tam rączki tak jak by nie mógł zrobić kopy no ale przecież ma biegunke spi nie spokojnie rzuca się po całym łóżku ja widze że coś jest nie tak poszłam znowu do lekarza powiedział że z dzieckiem nic sę nie dzieje że jest zdrowy ale ja znam swoje dziecko widze że coś mu dolega zawsze był wesoły żadko zdarzało mu się płakć a teraz całkiem inne dziecko!kiedy próbuje mu nałorzyć pampersa na noc sciąga go i mówi ze go dupcia boli,jeśli ktoś wie co mu może być bardzo prosze o pomoc bo nie moge patrzeć jak on tak płacze a ja nie moge mu w żaden sposób pomuc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze byłoby zrobić małemu badanie kału: pasożyty, posiew, krew utajona.

Skarży się na bóle brzuszka?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie tylko mówił że dupcia go goliale pojechałam z nim wczoraj prywatnie do innego lekarza po zbadaniu powiedział ze mały może mieć gliste robaki lub coś lnnego dałam mu syrop który przepisał i po 3 godzinach zrobił kope ale nie widziałam żeby coś wyszło w kale ale mały jest już spokojny i nie płacze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to dobrze Smile Co nie zmienia faktu,że należałoby zbadać kał. Żeby dokładnie określić co jest przyczyna tego bólu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w poniedziałek mam iść na kontrol to powiem dla doktora żeby dał mi skierowanie,bo skierowanie jest potrzebne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest konieczne. Tylko wtedy za badanie będziesz musiała zapłacić.

Musisz też zaopatrzyć się w jałowy pojemnik na kał. Kupisz go w aptece Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strasznie martwie sie o swojego synka!w nocy zacza zmowu goraczkowc nie moge dodzwonić sie do lekarza zeby umówic sie na wizyte nie wiem co man robic goraczke na co 2 dzien i nie wim od czego!!!i jeszcze w oczko cos mu stało na sine u dołu lekko przymróżone i łzawi mu cały czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ugryzło go coś? Jest na coś uczulony?Chodzi moze do przedszkola od niedawna?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niewiem czy go coś ugryzło pojawiło sie to dzisiaj rano a czy uczulony jest to nie przynajmnie do tej pory nie był do przedszkola nie chodzi,martwie sie tymi jego częstymi gorączkami

Dodano po 10 minutach:

martwie sie bo mojej znajomej dziecko zaczeło siniec miejscami i okazało sie za jej płytki spadaja a on też ma sinca pod okiem i niewiadomo z kąd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do pediatry i poproś o skierowanie na morfologię.
niech też każą oznaczyć OB lub CRP.
dobrze by też było zbadać mocz.
oprócz gorączek skarży się na coś jeszcze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group