Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś nie wychodzi:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 3:13 pm    Temat postu: Coś nie wychodzi:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mozliwe jest to ze pochwa moze sie zablokowac i przez to nie moze dojsc do stosunku ??? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, żadnej "blokady" fizycznej nie ma, może wystąpić jednak psychiczna.

Uzgodnić na ile sobie można pozwolić, czy na pieszczoty czy na wszystko, jak czujecie sie na siłach. Ale nie od razu sprawdzać, jak będzie odpowiednia chwila.

Spokojnie, powoli.
Dojść do miejsca gdzie nikt wam nie będize przeszkadzał (horror gdy nasł----- sie czy przypadkiem rodzice nie wchodzą do mieszkania).
Nie ograniczać sie czasem, nie zakłądajcie ile możecie dla siebie poświęcić czasu, 2 godziny, 1,5 godziny. Nie raczej nie tak. No oczywiście z sypialni trzeba by kiedyś wyjść Razz (chodź niektórzy czasem mają z tym problemy - rozumie, no komu by sie chciało Razz).
Nie liczcie że od samego początku uda wam sie stworzyć sceny z naprawdę włzdanych scen.
Raczej po prostu starajcie sprawić sobie przyjemność.

Jeżeli chodzi o samą penetrację, róbcie to powolutku, najpierw do żołędżia, leciutko, niech wyjmie, kilka razy to powtórzcie. Potem coraz śmielsze głębsze i szybsze ruchy. To może być za parę spotkań dopiero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
>Lena
Gość









PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to się nazywa "pochwica", gdzieś kiedys przeczytałam, gdy wejście do pochwy zaciska się i nie można wprowadzic członka Smile Ale to jest zjawisko chyba poważniejsze od Twojego:)
Powrót do góry
kamilka



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sanok
PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc,
nie wiem jakie masz objawy ze nie może dojść do stosunku! ja miałam kiedyś taki sam problem-zaraz na samym poczatku odczówałam straszny ból i nie mogło dojśc do zbliżenia. !
ginekolog mi pomógł , znaczy poradził!.

jeżeli mas zpodobne objawy skontaktuj sie ze mną!
powiem Ci jak rozwiązałam ten problem w 3 tygodnie.

mój nick to kamilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ren



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc kamilka napisalam do Ciebie na priv mam ten sam problem możesz mi odpisac jak sobie z tym poradzilas i co Ci lekarz poradził dziekuje z góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 10:18 pm    Temat postu: Cos nie wychodzi :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedys gdzies przeczytalam o jakiejs dziewczynie ktora nie mogla odbyc stosunku ze wzgledu na zbyt gruba blone dziewicza Shocked Wlasciwie przyczyna przerywania nie byla zadna ,,blokada'' a bol tej nieszczesnej kobietki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group