Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś między szczęką a gardłem...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 10:50 pm    Temat postu: Coś między szczęką a gardłem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pod szczęką i gardłem ( na wysokości przełyku ) pod skórą mam małe okragłe ( coś w stylu grochu ) gulajki... Nie wiem co to jest. Pytanie brzmi co to może być no i czy to ma związek np z budową nie wiem krtani? Albo czy to cos poważnego.. NIe wiem macie takie coś? PzD Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 7:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez to mam - moze glupio napisze ale moze to migdalek Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to po prostu tak zwane "jabłko Adama"? Typowy element budowy męskiego "gardła". Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bra



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna, że to jest wyniosłość krtaniowa tzw. Jabłko Adama. Uczą o tym już w szkole podstawowej:)SmileSmileSmile chrząstki tarczowate. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie. NIe chodzi o ta gulajke co to rosnie na gardle i wyglada jak jakiś szpic. Tylko wokół gardła na krtani małe gulajki jakby chrzastki. To tez się tyczy jabłka? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bra



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chyba raczej jest tak jak zapisałam wyżej, jeżeli masz jakieś wątpliwości zgłoś sie do lekarza pierwszego kontaktu i opowiedz mu, co Cię nurtuje. Z pozdrowieniami Brygida:)SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam to praktycnie pod jezykiem i sztuk dwie.

Ale moze zle zrozumialem pierwszego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulcia



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tam sa przeciez wezly chlonne i migdalki, powinienies miec 2 sztuki z kazdej strony, chyba ze zle zrozumialam twoj opis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc mam do do dziś. Doszedłem chyba do tego. Więc najpie zacznę że tydzień przed wrzesniem byłem przeiębiony ( psikanie, zatkany nos, ból gardła ). Dziś cały czas psikam. Ale jest coś jeszzce. Od paru dni ciagle mam zapchany nos. Wkońcu udao mi się do odetkać poprzez inhalację. Do geo dochodzi sychość w krtani ( gardle ). No i ciagle męczą mnie te guzki... Rolling Eyes Wyczytałem że może to być związene z:
- z polipem
- guzki głosowe

Nie wiem co teraz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group