Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

coroczny uporczywy kaszel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cypiska

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 9:28 pm    Temat postu: coroczny uporczywy kaszel Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój mąż od 3 lat właśnie w okresie zimowym ma uporczywy kaszel,który nie daje nam żyć a mi dodatkowo spać.Jest on na tyle męczący(kaszel,nie mążSmile że mam wrażenie jakby chciał wykaszleć własne płuca.Lekarz ogólny nie stwierdził szmerów na płucach i na tym skończyła się diagnoza.W tym roku jest trochę gorzej niż w zeszłym.kaszel utrzymuje się już 3 miesiąc a dodatkowo,chociaż nie wiem czy to ma jakiś związek mąż strasznie poci się w nocy.Nie jest to zwykłe pocenie.W domu jest temp.ok 20stopni.Mąż śpi bez piżamy,nie przykryty a jak dotknie się go w nocy to jest tak mokry jakby ktoś oblał go przed chwilą wiadrem wody.Nie potrafię namówić go na wizytę u lekarza.Bierze różne syropy i tabletki na kaszel ale nie pomagają.Przez resztę roku tylko odchrząkuje cały czas.A i pali papierosy.paczkę dziennie.Z góry dzięki za pomoc.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1