Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coldrex, objawy grypy i uczulenie na miód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trefl



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 11:15 am    Temat postu: Coldrex, objawy grypy i uczulenie na miód Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam objawy grypy i zapalenia dolnej partii oskrzeli - gorączkę, ból głowy, bóle w mięśniach, katar i ogólne osłabienie. Dodatkowo kaszel z oskrzeli. Pierwszego dnia nawet ból w klatce piersiowej (płucach?) przy kaszlu, ale ustąpił. Niestety nie mogę siedzieć w domu, muszę chodzić na długi dystans od 1 osiedla do 2. Powinienem iść do lekarza, czy leczyć się samemu? To prawdopodobnie wirus, lecz potencjalne zapalenie oskrzeli wskazuje na bakterie.

Poszedłem do apteki po Febrisan albo Gripex. Ten pierwszy stosowałem już wcześniej. Farmaceutka poleciła mi jednak Coldrex, był trochę tańszy, ale zapomniałem o tym, że prawdopodobnie jestem uczulony na miód. Dawno nie miałem badań na alergię. Czy zażycie tego leku może spowodować efekty uboczne lub zmniejszyć efekt?

Skład: 750 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny, 60 mg wit C, kwas cytrynowy bezwodny, sacharynian sodu, aromat cytrynowy 610399E, aromat miodu PFW 610507E, aromat miodu Felton F7624P, barwnik karmelowy 626, aspartam, skrobia kukurydziana, sacharoza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group