Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cola

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yenikola



Dołączył: 18 Lip 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uzależnienie od coli, a dokładni od cukru, który się w niej znajduje jest jak każde inne uzależnienie. Spróbuj stopniowo zastępować czymś colę. Ważne też by nie wpadać z uzależnienia w uzależnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scott23adams



Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki sposób na swoje nałogi, gdy mnie nachodzą robię 15-20 min intesywnego wisiłku. Mózg na buzowany endorfinami i mi przechodzi ochota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lech424



Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 9:38 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również mam taki sposób, naprawdę działa, polecam.
____
http://monitor-inwestycji.pl/


Ostatnio zmieniony przez Lech424 dnia Czw Cze 28, 2018 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pius54



Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najlepiej tak zrobić żeby się wymęczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
landrynka44



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Karpaty
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Very Happy na pewno wypróbuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Affinka



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie cola kiedyś także smakowała i uzależniała. Trzeba silnej woli ale i zdrowych potraw lub napojów zastępczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka77



Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobnie, jak mnie nachodzi ochota na cole znajduje sobie szybko jakies zajecie, zeby odciagnac moja uwage i mysli od tego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group