Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cola

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarecki99



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To raczej potrzeba cukru i pobudzenia. Kiedyś była z kokainą i była lekarstwem, teraz z kofeiną. Wybór jest duży ok 20 asortymentów, nie jest zdrowa, ale napoje na bazie soków tez zawierają cukier. Pozostaje woda, albo soki ze świeżych owoców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale świeże soki trzeba rozcieńczać, nierozcieńczony nie jest tak super zdrowy (w dużych ilościach).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dinka słusznie spostrzegła - co do tych soków.
A wracając do coli - piję tylko do whisky, a tak to unikam jak sie da
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juska



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cola przydaje się przy zatruciu, problemach z żołądkiem. Nic tak nie przeczyści rur jak cola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
genetik



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys pisalem 2l dziennie przez 1.5 roku... ale jakos mi przeszlo, samo z siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juska napisał:
Cola przydaje się przy zatruciu, problemach z żołądkiem. Nic tak nie przeczyści rur jak cola.


ale to chyba rozgazowana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BialaMysz



Dołączył: 09 Wrz 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest pozbyć się potrzeby picia coli. Sam wypijałem przynajmniej 2 litry dziennie. Faktem jest, że rzeczywiście brakowało mi cukru i pobudzenia. Węglowodany zastąpiłem przegotowaną wodą z miodem a pobudzenie zatroszczyłem się z Yerbą Mate - to był ciężki okres, ale opłacało się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elao



Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nic nie pomaga to moze warto zaczac pic przez slomke (nie, to nie zart), chociaz w taki sposob zapobiegniesz ich jeszcze wiekszemu zolknieciu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martamarta
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Silna wola jest bardzo ważna. Nie myśl o tym zajmij się czymś innym. Pepsi spróbuj zastąpić jakimś sokiem albo innym napojem ale mniej słodkim i nie gazowanym najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiebek



Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze radzę się przerzucić inaczej cukrzyca Cię czeka a w przypadku aspartamu nawet rak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group