Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

codzienne bóle głowy i karku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laura02



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 11:38 pm    Temat postu: codzienne bóle głowy i karku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Od około 2 miesięcy nie moge poruszac glowa na boki, bardzo boli mnie wtedy kark.
3 tygodnie temu doszły do tego codzienne, uporczywe bóle głowy, czasem ból jest sciskajacy w srodku glowy, a czasem idzie od karku az do okolic za uszami. Zadne srodki przeciwbolowe nie pomagaja.
Dodam, ze swedza mnie wezly chlonne (szyja + pachwiny), choc nie wygladaja na powiekszone.
Bylam u lekarza, ktory w ogole mi nie pomogl, nawet nie obejrzal okolic karku. Jakakolwiek dolegliwosc powiedzialam, pytał mnie ''czego objawem moze to byc'' - jakbym wiedziala to bym nie prosila nikogo o pomoc.
Czy to moga byc objawy jakiegos zakazenia???

Prosze o podpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zakażenia?
nie sądzę.
choć wskazane jest byś zrobiła pełną morfologię + enzymy wątrobowe+ ob+crp.
i niech lekarz da Ci skierowanie na rtg kręgów szyjnych. może ono wyjaśni skąd takie bóle.
ps. a może zmienisz lekarza skoro ten cię totalnie ignoruje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laura02



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo za odpowiedz!
Robilam badania krwi - wyniki sa idealne. Zasugerowano mi rowniez badania HIV - wyniki tez sa ok.
Do lekarza, chyba po raz kolejny, niestety trzeba sie wybrac prywatnie.
Dzis rano znow bol nie do zniesienia i od nowa na tabletkach :/
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poproś go koniecznie o skierowanie na RTG kręgów szyjnych.
nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie nie ma możliwości wykonania tego badania prywatnie. przyjmują tylko osoby ze skierowaniem.
no chyba, że tak jest tylko w przypadku niektórych przychodni.

moja znajoma miała podobne objawy. z tym,że ona dodatkowo traciła przytomność i przez kilka dni nie umiała poruszać głową.
okazało się, że ma jakieś przemieszczenia się kręgów szyjnych- wyszło dopiero po MRI.

nie twierdzę, że u Ciebie jest to samo, ale że warto zwrócić na to uwagę Smile
daj znać co powiedział lekarz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laura02



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W srode wybieram sie do lekarza, na pewno dam znac.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laura02



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bylam u lekarza, dała mi skierowanie na rtg kregoslupa i do ortopedy.
Bole glowy minely, za to zaczal sie nieznosny bol wezlow chlonnych. Nie sa w ogole powiekszone, ale kilka razy dziennie czuje szczypiące ''ukłucie'' w pachwinach, pod pachami albo pod żuchwą.
W internecie wyczytalam, ze moga to byc niektore objawy zakazenia HIV. Nie mialam ryzykownych kontaktow, ale czesto bylam hospitalizowana. I juz włącza mi sie panika ... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz to sprawdzić wykonując badanie krwi na obecność wirusa.
skierowanie wystawia lekarz ogólny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KANDI



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodz
PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzien dobry mam 17 lat i codziennie mam silne bole głowy czym to jest spowodowane? czy jestem na cos chora? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group