Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co zrobic zeby nie mdlec?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 6:02 pm    Temat postu: Co zrobic zeby nie mdlec? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z omdleniami. Kazda wizyta u dentysty konczy sie omdleniem, wystarczy, ze usiade na fotelu otworze buzie i zanim dentysta zacznie mi cokolwiek robic to "juz mnie nie ma". Tak samo jest z pobieraniem krwi, zastrzykami - wystarczy ze zobacze strzykawke z igla to mdleje. Mdleje tez jak zobacze czyjas reke np. zaraz po otrzy7maniu zastrzyku. O odwiedzinach kogos znajomego lub z rodziny w szpitalu moge jedynie pomnarzyc, gdyz wystarczy, ze spojrze na zalozony wenflon u kogos to mdleje. Mdleje nawet na widok sprzetu lekarskiego tj. sprze3t do reanimacji itp i na widok krwi. zdarzylo mi sie tez, ze zemdlalam kilkakrotnie jak ktos opowiadal o pobieraniu krwi, wizycie u dentysty, czy u lekarza. Boje sie co bedzie jak zajde w ciaze, bo jak ja urodze?
Co moge zrobic, by nie mdlec? Jak sie pozbyc tej przypadlosci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
manuelka93



Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat, bo to jest interesujące... I zaskakujące. Ja również nie znoszę widoku krwi. Robi mi się słabo przy pobieraniu krwi. 2 razy zemdlałam.

Up.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group