Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co zrobic?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Gość









PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 11:35 pm    Temat postu: Co zrobic? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Ok pol roku temu bedac w USA i grajac w kosza doznalem urazu palca srodkowego prawej reki.Na poczatku myslalem, ze to wybicie i nic z tym nie robilem prawie az do dzisiaj a palec przez caly czas daje o sobie znac.Bedac jakis czas temu u lekarza stwierdzono, ze to bylo skrecenie i zaproponowano mi rehabilitacje m.in krioterapie, ktora nie byla w stanie mi pomoc.Staw smaruje roznymi masciami i kremami, np. artrostop lecz i to nie pomaga.Do tej pory nikt i nic mi nie pomoglo.Prosze o jakies rady co robic i do kogo ewentualnie sie udac zeby palec wrocil do normy :/
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakie są objawy "dawanie o sobie znać"?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group