Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co zrobić ? - problem z opryszczką.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martunjia



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 6:47 pm    Temat postu: Co zrobić ? - problem z opryszczką. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Parę dni temu pojawiła się u mnie opryszczka wargowa . Używałam maść i opryszczka się ładnie zasuszyła. Jest tylko pewien problem... Gdy opryszczka się zasusza ja przez przypadek ją zdrapuje, np. podczas snu - zahaczę. Leci mi wtedy mocno krew. Co mogę robić aby ta opryszczka i się porządnie zasuszyła i wyleczyła ? A może mogę ją sobie kremować kremem nivea? czy nic mi się po nim nie stanie ? Chodzi tylko o to żeby znikła ona jak najszybciej , bo mam już jej dosyć... :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martunjia
Zastosuj Erazaban jeśli jeszcze jest opryszczka a jeśli już się wygoiła a tylko strupek pęka,to można zastosować Tribiotic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group