Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co zrobić jak okres sie spóżnia

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misiaczek1



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 2:43 pm    Temat postu: co zrobić jak okres sie spóżnia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam na imie Justyna mam 16 lat i mam problem okres mi sie spóżnia ostatnio miała 18 maja i kochałam sie z moim chłopakiem 7 czerwca pomóżcie mi boje sie że jestem w ciąży Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz powody ku temu, by sądzić że będziesz w ciąży?
zabezpieczaliście się?
jak długie masz cykle?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonim94



Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: 326632
PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czść Kochałam się ze swojim chłopakiem 16 czerwca...18 miałam dostać miesiączkę ale nie dostałam dziś spożnia mi sie5 dzień..Co teraz Ciąża czy co Ja jestem za młoda....!!Ratunku!!!Proszę o odpowiedz Ja mam dopier 13 lat:/

---edit by karioka---
Zostawiłam tylko ten post, nie trzeba pisać dwóch o podobnej treści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy byliscie odpowiednio zabezpieczeni?O ile moje oczy dobrze widza to tak czy owak byly to dni nieplodne?W kazdym razie radzilabym uwazac na przyszlosc i zabezpieczac sie w mozliwie jak najlepszy sposob,masz 13 lat i to chyba faktycznie nie najlepszy moment na zostanie mama.Spokojnie okres przyjdzie jestes jeszcze mloda osobka wiec takie opoznienia moga sie zdarzac,do tego jeszcze doszedl stres o ewentualna ciaze co rowniez moze wplywac na opoznienie.W kazdym razie uwazaj na siebie bo jestes bardzo mloda! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak. 13 lat to zdecydowanie to mało, by być mamą...
To były, moim zdaniem, dni niepłodne.. ale na drugi raz uważajcie, bo może być bardzo niemiła sytuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich :* mam pewne pytanko. Powinnam dostac wczoraj okres. Ale nie dostalam..i wlasnie tu jest moje pytanie. Mam cykle 30 dniowe. Kochalam sie bez zabezpieczenia 24 dnia cyklu ( czyli to byly raczej moje dni nieplodne). Sperma wyciekla na zewnatrz nie we mnie..wiec chyba nie mam sie czym martwic prawda?? chociaz zawsze jest jakies ryzyko przy stosunku przerywanym Sad dodam ze ossstatnio w czerwcu bylam troszke przeziebiona i mialam stres przed wynikami z matury Sad juz sama nie wiem co o tym myslec. Ogolnie to boli mnie od kilku dni brzuch tak jak przed okresem ale krecam sobie rozne rzeczy mam nadzieje ze niepotrzebnie . Okres wsumie sie spoznia narazie 1dzien. czy stres i przeziebienie moze opoznic owulacje..prosze o odpowiedz. Pozdrawiam cieplusio :*
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli byly to dni nieplodne to nie masz sie co martwic. Sama stosuje ta metode co Ty i jakos nie wpadłam jeszcze Wink chociaz nie polecam jej nikomu,bo moze byc zawodna i niby dobrze liczymy a co do czego to owulacja sie przesunie i dzidzi powita nas za 9m-cy.
podsumowujac nie masz powodow do niepokoju,mozesz dla pewnosci zrobic test Smile pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za rade. No wlasnie z ta owulacja..martwi mnie to ze mogla sie przesunac Sad ale to chyba niemozliwe zeby przesunela sie az na 24 dzien cyklu - to prawie koncowka. Nic poczekam na okres. Poki co go nie ma tylko bol brzucha mi dokucza a ogolnie zly nastroj. Mam nadzieje ze przybedzie. A co do stosunku przerywanego to chyba juz nie bede sie w to pakowac Sad jeszcze raz dzieki :*
Powrót do góry
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh przepraszam ze znowu pisze..ale stresuje sie strasznie Sad Wiem ze nie powinnam miec raczej obaw..bo przeciez jezeli mm 30 dniowe cykle i kochalam sie 24 dnia bez zabezpieczenia to raczej wszystko powinno byc ok. Ale dzis jest 31 dzien i nie mam miesiaczki..a brzuch to raz mnie boli a raz nie Sad chcialam sie spytac czy mam zrobic est czy poczekac spokojnie na okresik Question buziolki :* noi czekam na odp..
Powrót do góry
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeden dzień spóźnienia, to nie jest dużo. Wink Ja bym jeszcze poczekała. A stres tylko wszystko niepotrzebnie przesuwa. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group